• Wszystkie ofertyChorzówHoReCaTurystykaSupervisor Biura Sprzedaży
    Supervisor Biura Sprzedaży
    HoReCa
    Coral Travel Poland

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    obsługa klienta
    turystyka
    sprzedaż
    zarządzanie zespołem
    Ms office

    Mile widziane

    Angielski
    Turystyka i Rekreacja
    marketing
    zarządzanie

    Opis stanowiska

    Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego Coral Travel Group, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

    📌 Miejsce pracy: Ruda Śląska

    Poszukujemy entuzjastycznych, pozytywnie nastawionych osób lubiących podróże i różnorodność świata. Razem z nami zapewniaj naszym Klientom wymarzone wakacje!

    Do głównych zadań Supervisora Biura Sprzedaży należeć będzie m.in. bezpośrednia obsługa Klienta w salonie Coral Travel oraz rozwój podległego salonu własnego.

    Dodatkowo:

    • Realizacja indywidualnych oraz zespołowych planów sprzedażowych
    • Monitorowanie pracy biura oraz osiąganych przez zespół parametrów sprzedażowych
    • Podejmowanie działań zwiększających obroty biura
    • Koordynacja spraw administracyjnych podległego salonu
    • Planowanie i organizowanie pracy zespołu w oparciu o analizę danych z dostępnych raportów
    • Udział w procesie rekrutacji pracowników do podległego zespołu

    Doceniamy:

    • Doświadczenie w turystyce i zarządzaniu zespołem sprzedażowym
    • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji ustnej i pisemnej
    • Znajomości MS Office w stopniu średniozaawansowanym
    • Mile widziany ukończony kierunek Turystyka i Rekreacja i/lub Marketing i Zarządzanie

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę i premię indywidualną
    • Szkolenia produktowe i wyjazdowe
    • Zmianowy system pracy
    • Pobyt w naszych hotelach w atrakcyjnych cenach - dla Ciebie i Twoich bliskich
    • Prywatna opieka medyczna
    • Dobrowolne ubezpieczenie Warta
    • Karta lunchowa - 330 zł/msc
    • Bezpłatna podróż poślubna
    • Platforma MyBenefit lub karta Multisport
    • Dofinansowanie do okularów korekcyjnych
    • Możliwość rozwoju również w ramach innych Działów