Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy Specjalista ds. Hurtu
Sales
Cosibella

Cosibella
5 600 - 5 880 PLNBrutto miesięcznie - UZ
5 600 - 5 880 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia, B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Cosibella
Cosibella

Dziewięć lat wystarczyło, żeby z firmy, którą założył jeden człowiek, stać się organizacją dającą pracę ponad 100 osobom i działającą na kilku zagranicznych rynkach. Poznaj historię Cosibelli.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Angielski
analityczne myślenie
Microsoft Excel
Opis stanowiska

Witaj w świecie Cosibella! 💄

"Taka piękna” - nazwa firmy odzwierciedla naszą misję. Jesteśmy przekonani, że piękno jest wszechstronne, dlatego zapewniamy naszym klientom w Polsce, jak i na zagranicznych rynkach, duży wybór produktów kosmetycznych. 🌍

W naszym asortymencie znajdziesz kosmetyki z całego świata oraz 2 marki własne - SkinTra i HairTry oraz markę na wyłączność Dr Grehen.

Posiadamy również 2 salony Cosibella Corner, które są zakątkami dla każdego miłośnika piękna. Nasi klienci mogą skorzystać w nich z zabiegów kosmetologicznych, a także zakupić kosmetyki dostępne w naszej ofercie i odebrać swoje zamówienie.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Hurtu.

Miejsce pracy: 100% zdalnie

Stawka: 35 zł/h brutto przy umowie zlecenie lub netto przy B2B

Ilość godzin: 160-168h miesięcznie

Obowiązki na tym stanowisku:

  • Pozyskiwanie leadów hurtowych (klientów) na rynkach zagranicznych,
  • Czyszczenie baz danych i utrzymanie ich w aktualnej formie,
  • Obsługa narzędzi, takich jak Pipedrive, w celu skutecznego monitorowania procesu sprzedaży,
  • Pomoc w researchu klientów i gromadzenie istotnych informacji,
  • Uzupełnianie danych na stronie zakupowej dla hurtowników,
  • Uzupełnianie danych w tabelach działu Hurtu Zagranicznego,
  • Wyciąganie danych potrzebnych do analizy sprzedaży,
  • Realizacja codziennych zadań związanych z funkcjonowaniem działu Hurtu Zagranicznego.

Wymagania:

  • Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel, w tym tabel przestawnych i funkcji analitycznych,
  • Konsekwencja w rutynowym działaniu,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Zaangażowanie w pracę,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Rekrutacja na stanowisko przewiduje 2 etapy.

I etap: Krótki wywiad telefoniczny podczas, którego zostaną sprawdzone Twoje umiejętności języka angielskiego.

II etap: Spotkanie rekrutacyjne online z Liderem Zespołu Hurtu i Rekruterem.

To oferujemy

  • Work-life balance to u nas nie tylko słowa. Dążymy do efektywności w pracy, nie wydłużając czasu jej trwania. Dodatkowo, co miesiąc przewidujemy budżet na organizację spotkań integracyjnych,
  • Dbamy o dobrostan naszych pracowników i ich bliskich poprzez oferowanie zniżek na zakupy w sklepie Cosibella oraz na zabiegi w Cosibella Corner,
  • Zapewniamy wsparcie psychologiczne, rozumiejąc jego istotę zarówno w kontekście wsparcia ze strony zespołu i przyjaciół, jak i specjalistów,
  • W ramach naszych benefitów, każdy w firmie ma prawo do darmowego masażu i konsultacji kosmetologicznych raz w miesiącu,
  • Umożliwiamy rozwój zawodowy poprzez darmowy dostęp do platform szkoleniowych oraz przewidujemy miesięczny budżet na rozwój kompetencji związanych z wykonywanym stanowiskiem,
  • Dbamy o zdrowie i dobrostan, oferując dopłatę do okularów, prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie karty sportowej Medicover Sport,
  • Każdy w Cosibelli ma możliwość do otrzymania premii rocznej. Uważamy, że każda rola w firmie ma znaczenie, a osiągnięcia firmy są efektem pracy każdego z jej członków.

Dołącz do nas i stań się częścią Cosibelli!

Gdy mówią „możesz więcej, niż Ci ci się wydaje”, to… w większości tylko mówią. W Cosibella, jeśli tego chcesz, naprawdę możesz więcej. W ciągu dziesięciu lat rozwinęliśmy firmę od idei, do marki zatrudniającej ponad 150 pracowników. Jeśli lubisz wyzwania, nie boisz się marzeń i chcesz się rozwijać razem z nami – zapraszamy!

Michał zaczynał jako pracownik magazynu. Teraz zarządza naszym działem IT.

Natalia – nasza chemiczka – stworzyła markę kosmetyków własnych SkinTra, która dzięki prostym składom i bardzo dobrym cenom z miejsca wskoczyła do bestsellerów Cosibelli.

Karolina – kosmetolog i doradca pielęgnacyjny z Biura Obsługi Klienta, obecnie odpowiada za obsługę kosmetologiczną na dwóch rynkach – polskim i ukraińskim.

Alina z Biura Obsługi Klienta i magazynu w ciągu pięciu lat została dyrektorem działu sprzedaży dla wszystkich naszych sklepów.

Tak jak i wiele innych osób, które w ten sam sposób rozpoczęły swoją przygodę z Cosibellą i kontynuują ją dalej w naszych działach dzięki systemowi rekrutacji wewnętrznych.

Te wszystkie historie mają jeden mianownik – wykorzystane szanse. To może być też Twoja historia.

Czekamy na Twoje zgłoszenie! Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana ofertą na to stanowisku wyślij proszę swoją aplikację (CV) w formacie PDF. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami mailowo w ciągu tygodnia.

P.S. W aplikacji proszę umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Cosibella sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Jutrzenki 177, 02-231 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000832314, NIP 5223180504, REGON 385746050 kapitał zakładowy 350 000,00 zł. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko"

5 600 - 5 880 PLN

Brutto miesięcznie - UZ

Netto miesięcznie - B2B