Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy Specjalista ds. Marketingu
new
Marketing
Cosibella

Cosibella
5 280 - 5 544 PLNNetto miesięcznie - B2B
5 280 - 5 544 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Cosibella
Cosibella

Dziewięć lat wystarczyło, żeby z firmy, którą założył jeden człowiek, stać się organizacją dającą pracę ponad 100 osobom i działającą na kilku zagranicznych rynkach. Poznaj historię Cosibelli.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Angielski
skuteczna komunikacja
excel
kreatywność
Google Analytics
Friendly offer
Opis stanowiska

Witaj w świecie Cosibella! 💄

“Taka piękna” - nazwa firmy odzwierciedla naszą misję. Jesteśmy przekonani, że piękno jest wszechstronne, dlatego zapewniamy naszym klientom duży wybór produktów kosmetycznych z całego świata.

Posiadamy 3 salony Cosibella Corner, które są zakątkami dla każdego miłośnika piękna. To właśnie w nich nasi klienci mogą skorzystać z dedykowanych zabiegów, zrelaksować się, a także zakupić kosmetyki dostępne w naszej ofercie.

💄 Zabiegi, które wykonujemy to m.in.: terapie kwasami, zabiegi pielęgnacyjne, mezoterapia, masaże relaksacyjne i kobido, zabiegi trychologiczne oraz depilacja laserowa. Oprócz zabiegów, prowadzimy dla naszych klientów doradztwo pielęgnacyjne, aby efekty zabiegu były widoczne jak najdłużej dzięki pielęgnacji domowej.

Młodszy Specjalista ds. Marketingu w Cosibella Corner

Miejsce pracy: Hybrydowo / Warszawa

Stawka: 33 zł brutto za godzinę przy umowie zlecenie lub netto przy B2B

Wymiar godzin: 160-168 h miesięcznie

Twój zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie współpracy z lokalnymi firmami i podejmowanie działań mających na celu popularyzować Cornery w kręgu ludzi pracujących i mieszkających w okolicy.
  • Współtworzenie planów promocyjnych i reklamowych oraz podejmowanie wszelkich działań, mających doprowadzić do realizacji założonych w nich celów (np. zlecanie reklam ads, banerów i materiałów wizualnych, dbałość o spójność w promocjach na stronie PL i w Cornerze; zlecanie i koordynowanie sesji zdjęciowych i nagrywek materiałów do reklam).
  • Monitorowanie wyników organizowanych promocji i podejmowanych działań np. koszty i zyski z reklam ads, newsletterów, wysyłek z booksy.
  • Regularne tworzenie wpisów do aktualności oraz na bloga Cornera (z pomocą kosmetologów), tworzenie i wysyłka newslettera Cornera do bazy mailingowej oraz przez booksy.
  • Wykonywanie "obdzwonki" - kontakt z klientami Cosibella Corner.

Nasze wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Wysokie zdolności komunikacyjne.
  • Samodzielność i zaangażowanie.
  • Dobra znajomość Excela oraz Google Analytics.
  • Kreatywność i wysokie poczucie estetyki.

To oferujemy:

  • Work-life balance to u nas nie tylko słowa. Dążymy do efektywności w pracy, nie wydłużając czasu jej trwania. Dodatkowo, co miesiąc przewidujemy budżet na organizację spotkań integracyjnych,
  • Dbamy o dobrostan naszych pracowników i ich bliskich poprzez oferowanie zniżek na zakupy w sklepie Cosibella oraz na zabiegi w Cosibella Corner,
  • Zapewniamy wsparcie psychologiczne, rozumiejąc jego istotę zarówno w kontekście wsparcia ze strony zespołu i przyjaciół, jak i specjalistów,
  • W ramach naszych benefitów, każdy w firmie ma prawo do darmowego masażu i konsultacji kosmetologicznych raz w miesiącu,
  • Umożliwiamy rozwój zawodowy poprzez darmowy dostęp do platform szkoleniowych oraz przewidujemy miesięczny budżet na rozwój kompetencji związanych z wykonywanym stanowiskiem,
  • Dbamy o zdrowie i dobrobyt, oferując dopłatę do okularów, prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie karty sportowej Medicover i karnetów do sieci klubów Zdrofit.
  • Każdy w Cosibelli ma możliwość do otrzymania premii rocznej. Uważamy, że każda rola w firmie ma znaczenie, a osiągnięcia firmy są efektem pracy każdego z jej członków.

Dołącz do nas i stań się częścią Cosibelli!

Rekrutacja na stanowisko przewiduje 2 etapy:

I etap: Zadanie rekrutacyjne online.

II etap: Spotkanie rekrutacyjne online ze specjalistką z działu HR i kierownikiem działu Cosibella Corner.

Gdy mówią „możesz więcej, niż Ci ci się wydaje”, to… w większości tylko mówią. W Cosibella, jeśli tego chcesz, naprawdę możesz więcej. W ciągu dziesięciu lat rozwinęliśmy firmę od idei, do marki zatrudniającej ponad 150 pracowników. Jeśli lubisz wyzwania, nie boisz się marzeń i chcesz się rozwijać razem z nami – zapraszamy!

Michał zaczynał jako pracownik magazynu. Teraz zarządza naszym działem IT.

Natalia – nasza chemik – stworzyła markę kosmetyków własnych SkinTra, która dzięki prostym składom i bardzo dobrym cenom z miejsca wskoczyła do bestsellerów Cosibelli.

Karolina - kosmetolog i doradca pielęgnacyjny z Biura Obsługi Klienta, obecnie odpowiada za obsługę kosmetologiczną na dwóch rynkach – polskim i ukraińskim.

Alina z Biura Obsługi Klienta i magazynu w ciągu pięciu lat została dyrektorem działu sprzedaży dla wszystkich naszych sklepów.

Tak jak i wiele innych osób, które w ten sam sposób rozpoczęły swoją przygodę z Cosibellą i kontynuują ją dalej w naszych działach dzięki systemowi rekrutacji wewnętrznych.

Te wszystkie historie mają jeden mianownik – wykorzystane szanse. To może być też Twoja historia.

Czekamy na Twoje zgłoszenie! Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana ofertą na to stanowisku wyślij proszę swoją aplikację (CV) w formacie PDF. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami mailowo w ciągu tygodnia.

P.S. W aplikacji proszę umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Cosibella sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Jutrzenki 177, 02-231 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000832314, NIP 5223180504, REGON 385746050 kapitał zakładowy 350 000,00 zł. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

5 280 - 5 544 PLN

Netto miesięcznie - B2B

Brutto miesięcznie - UZ