Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. finansów
Finanse
Cosma S.A.

Cosma S.A.
Warszawa
5 000 - 8 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
finanse
organizacja pracy
Mile widziane
analiza
samodzielność
ekonomia
Opis stanowiska
  • monitorowanie terminów płatności, kontrola wpływów należności,
  • wprowadzanie faktur kosztowych do wewnętrznego systemu.
  • sporządzanie wykazu bieżących płatności, przygotowywanie przelewów bankowych,
  • uzgadnianie oraz wyjaśnianie niejasności, braków w dokumentacji księgowej,
  • rozliczanie delegacji służbowych (krajowych i zagranicznych),
  • realizacja drobnych zakupów,
  • dokonywanie rezerwacji/zakupu pobytów w hotelach, biletów lotniczych, kolejowych,
  • dokonywanie rozliczeń ze spółkami powiązanymi,
  • ścisła współpraca z biurem rachunkowym,
  • ścisła współpraca z Zarządem, kontakt z pracownikami innych działów

5 000 - 8 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP