Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Koordynator Performance Marketingu
new
Marketing
Cosmo Group - (m.in.NEONAIL)

Poznań
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Google Ads
seo
analiza
Angielski
dobra organizacja pracy
Opis stanowiska

Pasjonuje Cię tworzenie reklam, które nie tylko przyciągają uwagę, ale i skutecznie przekuwają zainteresowanie w sprzedaż eCommerce? Masz doświadczenie w kierowaniu zgranym zespołem, który tętni pasją i kreatywnością? Masz ambicje rozwijania swoich kompetencji w międzynarodowym środowisku pracującym nad projektami z branży beauty? A dodatkowo zaklinasz kliknięcia w konwersje? A kreatywne kampanie to Twoja domena?

Dobrze trafiłaś/eś… Zostań Koordynatorem Performance Marketingu w naszym zespole!

Twoje najważniejsze zadania:

1. Strategia i budżet: budowanie i przestrzeganie zaawansowanych strategii performance marketingu, zarządzanie budżetem działu.

2. Koordynacja Zespołu: tworzenie efektywnego planu komunikacji w zespole, nadzór nad procedurami decyzyjnymi, wyznaczanie zadań i ich monitorowanie.

3. Współpraca z agencjami zewnętrznymi: koordynacja działań z agencjami dla kampanii Google Ads, Social Ads, SEO. Analiza i kontrola działań, rozwijanie materiałów graficznych.

4. Nadzór nad kampaniami:

a. własnymi zespołów w Google Ads, Social Ads,

b. w sieciach afiliacyjnych i działania programmatic.

5. Nadzór nad efektywną realizacją: strategii SEO (pozycjonowanie, copywriting), Marketing Automation, działania w porównywarkach cenowych, zarządzanie feedem produktowym wraz zespołem i ich efektywny rozwój.

6. Poszukiwanie nowych kanałów dotarcia do klienta i negocjacje stawek.

7. Monitorowanie efektywności działań, tworzenie raportów.

8. Dbanie o spójność i poprawność materiałów w systemach reklamowych.

9. Współpraca Międzywydziałowa: aktywny udział w projektach e-commerce, współpraca z innymi działami w celu optymalizacji procesów i współpracy międzywydziałowej.

Dołącz do nas, jeżeli:

1. posiadasz doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem i budżetem reklamowym,

2. performance marketing jest Twoją pasją, Ty jesteś otwarta/y na nowe rozwiązania,

3. z dowiezionych wyników potrafisz stworzyć raporty, przeanalizować je, wyciągnąć wnioski i optymalizować kampanie,

4. uwielbiasz pracę i komunikację z różnymi ludźmi – pracujemy w międzynarodowym środowisku J,

5. znasz j. angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację.

Oferujemy:

1. Możliwość pracy hybrydowej, łączącej pracę zdalną z pracą w biurze.

2. Pracę dla międzynarodowej marki, która jest pionierem na rynku lakierów hybrydowych w Polsce i Europie.

3. Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności.

Jeśli jesteś osobą, która kocha wyzwania, posiada umiejętności analityczne i pragnie zarażać swoją wiedzą z zakresu performance marketingu, to jest to idealne miejsce dla Ciebie!

Aplikuj już teraz i dołącz do naszego zespołu, czekamy właśnie na Ciebie!

Zapraszamy do pracy w biurze z Poznania, a od 09.2024 do nowego biura w Rokietnicy!