Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Wsparcie obsługi klienta z j. niemieckim
new
Support
CPL Jobs

CPL Jobs
Warszawa
6 500 - 8 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
niemiecki
Angielski
Microsoft Office
Opis stanowiska

Obecnie prowadzimy proces rekrutacyjny dla globalnej firmy z Irlandii świadczącej usługi konsultingowe, nowoczesne technologie i outsourcing. Współpracują z największymi i najbardziej rozpoznawalnymi firmami, wspierając je w procesie transformacji biznesu poprzez pięć filarów ich działalności: Strategia, Konsulting, Digital, Technologia i Operacje.

Obowiązki:

  • Czynności związane z obsługą klienta dotyczące serwisu i potrzeby napraw zgłaszanych przez klientów za pośrednictwem poczty elektronicznej;
  • Weryfikacja ustaleń umownych związanych z procesem Serwisu i Naprawy;
  • Zarządzanie zamówieniami i zwrotami poprzez system SAP;
  • Koordynacja procesu serwisowego i naprawczego z wewnętrznymi zespołami i dostawcami części zamiennych;

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) i języka niemieckiego (min. C1);
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Otwartość na pracę analityczną w środowisku rozwiązywania problemów;
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzanie czasem.

Oferta:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z klientami oraz rozwiązaniami technologicznymi zapewniającymi profesjonalne podejście do biznesu;
  • Bogaty pakiet szkoleń pozwalających na rozwój potencjału;
  • Możliwość przeniesienia się na stałe lub na czas określony do innego projektu realizowanego w Warszawie, w innych miastach Polski lub poza naszymi granicami;
  • Możliwość zaangażowania się w inicjatywy z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu;
  • Liczne inicjatywy, m.in.: Klub Biegacza, imprezy rodzinne, zajęcia fotograficzne;
  • Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta ubezpieczenie na życie, karta benefitowa (do wyboru m.in. karta Multisport, wejściówki do kina, bony do sklepów)
  • Przyjazna atmosfera pracy w środowisku wielokulturowym.

6 500 - 8 500 PLN

Brutto miesięcznie - UoP