Oferty
Księgowy RTR - RTR Process Lead
Finanse

Poznań
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca hybrydowa

Wymagane umiejętności

język angielski

R2R

SAP

księgowość

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Kluczowe obowiązki:

  • Zamknięcie miesiąca i roku – koordynacja, nadzór i komunikacja
  • Zapewnij, że operacje finansowe są dostarczane sprawnie, terminowo i z wysoką jakością
  • Analizuj, monitoruj i podejmuj działania w zakresie wskaźników KPI, aby konsekwentnie poprawiać ich wartości
  • Zapewnij odpowiednie aktualizacje dla R2R Senior Manager, podkreślając ryzyka i szanse
  • Zidentyfikuj obszary, które zapewnią najwyższą wartość R2R
  • Weź udział w tworzeniu, definiowaniu i strategii projektu
  • Ułatwianie wiedzy - dzielenie się między zespołami/działami
  • Zapewnienie bezpiecznego środowiska kontroli/zamknięcia działań z audytów

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - min. B2
  • 2-4 lata doświadczenia w obszarze R2R
  • Znajomość SAP
  • Umiejętność pracy w zespole i indywidualnej
  • Doskonała dbałość o szczegóły

Kandydatom oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat (pierwsza na rok, kolejna na czas nieokreślony)
  • Kariera w międzynarodowej firmie
  • Możliwość wzięcia udziału w międzynarodowych projektach i zdobycia doświadczenia z różnymi biznesami
  • Ubezpieczenie na życie
  • Opieka medyczna
  • Multisport
  • Kursy i szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Kursy językowe