Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy Księgowy (praca z francuskim)
new
Finanse
Cpl Poland

Cpl Poland
Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
francuski
Angielski
księgowość
Friendly offer
Opis stanowiska

Obecnie prowadzimy rekrutację dla międzynarodowej firmy outsourcingowej, która dostarcza swoim klientom, czyli innym firmom, innowacyjne rozwiązania procesowe, organizacyjne i technologiczne.

Poszukujemy osób do pracy na pełen etat, w oparciu o umowę o pracę.

System hybrydowy to praca 3 razy w tygodniu z domu i 2 razy z biura.

Twoje zadania:

  • Obsługa kredytów samochodowych i wniosków leasingowych;
  • Działania związane z tworzeniem i finansowaniem umów: sprawdzanie zgodności, kontrola oszustw i aktywacja umów;
  • Odpowiadanie na zapytania Klientów i dealerów drogą telefoniczną i e-mailową;
  • Współpraca z pozostałymo działami księgowości i obsługi klienta.

Oczekiwania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego i francuskiego (obu na poziomie min. B2);
  • Min. 4-miesięczne doświadczenie w pracy w obszarze księgowym;
  • Znajomość MS Office, w szczególności MS Excel;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Silne umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem.

Oferta:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z klientami i rozwiązaniami technologicznymi - ciągłe kształcenie swoich umiejętności;
  • Możliwość wyboru szkoleń pozwalających rozwijać potencjał;
  • Inicjatywy z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu;
  • Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie;
  • Przyjazną atmosfera pracy w wielokulturowym środowisku.