Oferty
Senior Accountant
Finanse

Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

komunikatywność

finanse

analiza

Microsoft Office Excel

język angielski

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

[PRACA HYBRYDOWA]

Prowadzimy proces rekrutacyjny dla międzynarodowej firmy świadczącej usługi z zakresu outsourcingu procesów księgowych i kadrowo-płacowych. Szukamy specjalistów/ek współpracujących ze spółkami polskimi i zagranicznymi.

Lokalizacja: KRAKÓW

Zadania:

  • Samodzielne i kompleksowe prowadzenie ksiąg powierzonych Klientów
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
  • Rozliczanie podatków (VAT, CIT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych, raportów, miesięcznych bilansów, rachunków wyników
  • Przygotowywanie i dokonywanie płatności
  • Obsługa audytów księgowych i podatkowych
  • Komunikacja z Klientami

Oczekiwania:

  • 3-4 lata doświadczenia w pełnej księgowości
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Doświadczenie w przygotowywaniu deklaracji podatkowych (VAT, CIT, JPK) i sprawozdań finansowych
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości (CIT/VAT/MSSF)

Mile widziane:

  • Wiedza na temat podatku odroczonego oraz podatku od źródła
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Umiejętność budowania relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
  • Doświadczenie w środkach trwałych oraz amortyzacjach

Oferta:

  • Możliwość dofinansowania do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Dostęp do platformy kafeteringowej
  • Elastyczne godziny pracy i tryb pracy hybrydowej
  • Dodatkowe ubezpieczenia na życie
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego lub niemieckiego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie działającej globalnie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych, a także dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych lub studiów podyplomowych
  • Nowoczesna przestrzeń biurowa
  • Liczne inicjatywy charytatywne