Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Junior PR & Events Specialist
Marketing
CQURE Sp. z o.o.

5 500 - 7 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
marketing
pr
kreatywność
Angielski
dobra organizacja pracy
komunikatywność
Opis stanowiska

CQURE

CQURE jest dostawcą wyspecjalizowanych usług z dziedziny bezpieczeństwa IT, takich jak zaawansowane testy penetracyjne, audyty bezpieczeństwa czy informatyka śledcza. Eksperci CQURE prowadzą programy szkoleniowe dla międzynarodowych organizacji i najwyższych kadr zarządzających, a także występują na najważniejszych międzynarodowych konferencjach w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, takich jak RSA, Black Hat, Microfost Ignite, Gitex i wielu innych. Nasi klienci to zarówno małe firmy, jak i globalne korporacje z Europy, USA, Bliskiego Wschodu, Południowo-Wschodniej Azji czy Afryki. Świadczymy usługi dla wielu branż, takich jak organizacje rządowe, instytucje finansowe, jednostki wojskowe, organizacje z sektora zdrowia, ministerstwa czy linie lotnicze.

Obecnie poszukujemy wsparcia do działu zajmującego się organizacją wystąpień publicznych, webinarów i podobnych wydarzeń, a także koordynowania współpracy z mediami (podcasty, artykuły w czasopismach branżowych czy nagrania wideo). Jest to stanowisko łączące działania organizacyjne, komunikacyjne z kreatywnym podejściem zarówno do tworzenia treści, jak i do każdej poszczególnej relacji z naszymi partnerami. Często nasza praca wymaga szybkiego działania ze względu na specyficzny charakter organizowanych aktywności.

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przede wszystkim wsparcie zespołu w zakresie współpracy z międzynarodowymi klientami oraz sprzedaży usług oferowanych przez CQURE; w szczególności występów konferencyjnych, prelekcji, warsztatów, seminariów itp.;
  • Wsparcie zespołu w zakresie współpracy z przedstawicielami mediów branżowych, zazwyczaj przy okazji wydarzeń;
  • Wsparcie zespołu w procesie tworzenia oraz kompilowania treści i prezentacji na podstawie własnej kwerendy i dostępnych materiałów;
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami – głównie komunikacja mailowa, ale często także połączenia video z partnerami i klientami;
  • Wsparcie przy planowaniu i nadzorowaniu strategii współpracy z klientami międzynarodowymi;
  • Wsparcie przy opracowywaniu odpowiedzi na zapytania ofertowe;
  • Wspieranie procesu sprzedażowego poprzez tworzenie i dbanie o aktualność dokumentów sprzedażowych (np. zestawienia podsumowujące, Business Portfolio, Oferty itd.).

Wymagania:

  • Gotowość na przyjęcie odpowiedzialności i zarządzanie swoimi projektami;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność tworzenia treści na podstawie kwerendy i dostępnych materiałów w tematyce technicznej;
  • Kreatywność, dokładność, umiejętności analitycznego myślenia;
  • Umiejętność poprawnego pisania w języku polskim i angielskim – zarówno komunikacja formalna, jak i nieformalna z bliskimi klientami;
  • Umiejętność rozpoznania charakteru relacji z klientem i odpowiedni dobór sposobu komunikacji;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1 i bardzo dobra polszczyzna;
  • Dobra znajomość programów z pakietu MS Office oraz umiejętność pracy z dokumentami;
  • Optymistyczne nastawienie, inicjatywa, zaangażowanie i chęć ciągłego doskonalenia.

Oferujemy:

  • Pracę z czołowymi specjalistami IT przy międzynarodowych projektach;
  • Wiele wyzwań i możliwość rozwoju – budżet szkoleniowy dla każdego pracownika;
  • Docelowo pracę hybrydową; na początku jednak częściej w biurze - obecnie siedzibę mamy w nowoczesnym biurze w Warsaw Unit przy Rondzie Daszyńskiego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełny etat);
  • Swobodną atmosferę i brak polityki dress code;
  • Zróżnicowanie zadań – naprawdę każdy projekt jest inny;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (bogaty pakiet medyczny, wyjścia integracyjne, oferta Kafeterii MyBenefit z możliwością wyboru karty MultiSport).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, klikając w przycisk aplikowania. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez CQURE z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest CQURE z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

5 500 - 7 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP