Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Event Manager/ Project Manager
new
PM
Creative Answer

Warszawa
10 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
8 300 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
koncepcje kreatywne
organizacja eventów
procesy sprzedażowe
zarządzanie projektami
rozliczenia
raportowanie
Opis stanowiska

O nas:

Dołącz do agencji, w której liczą się ludzie! I uwierz nam, ta deklaracja nie istnieje

tylko i wyłącznie w treści ogłoszenia o pracę. W Creative Answer wyznajemy filozofię, która opiera się na trosce o:

  • Partnerskie i empatyczne relacje;
  • Projekty, które realizują cele Klienta i agencji;
  • Planetę, którą jest naszym domem.

Każdego dnia, dbamy o to, by atmosfera w agencji, była oparta na wzajemnym szacunku i zaufaniu, co przekłada się na wysoki poziom zadowolenia zarówno naszych współpracowników, jak i Klientów. Prowadzimy ciekawe projekty i zapraszamy do współpracy specjalistów, dla których oprócz warunków biznesowych ważna jest również atmosfera pracy, w której spędzamy osiem godzin naszego codziennego życia. Jeśli powyższy tekst opisuje Twoje wymarzone miejsce pracy, sprawdź poniższą ofertę i porozmawiajmy o Twoim dołączeniu do naszego zespołu!

Dołącz do Creative Answer - przyjaznego ludziom i planecie środowiska pracy!

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • przygotowywanie koncepcji kreatywnych w obszarze marketingu 360 stopni;
  • opracowywanie kreatywnych rozwiązań, ze szczególnym uwzględnieniem eventów;
  • prowadzenie procesów sprzedażowych — przygotowywanie kosztorysów i prezentacji, dla eventów i innych usług agencji oraz negocjowanie warunków współpracy i sprzedaż;
  • Zarządzanie narzędziami CRM, w tym Pipedrive;
  • planowanie i realizacja projektów w określonym budżecie;
  • efektywna i płynna komunikacja z klientem oraz utrzymywanie długoterminowych relacji;
  • tworzenie rozliczeń, raportów z podejmowanych działań, monitoring jakości oraz rentowności projektów;
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie bieżących zadań

Czego oczekujemy?

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy w agencji marketingowej, przy organizacji eventów - WARUNEK KONIECZNY;
  • doświadczenie w realizacji: dużych eventow na 1000 osób, planów zdjęciowych, nagrań video;
  • znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint);
  • odpowiedzialności i efektywnej organizacji własnej pracy;
  • samodzielności w podejmowaniu decyzji;
  • znajomości angielskiego min. na poziomie komunikatywnym;
  • zainteresowania trendami w branży marketingowej,
  • Mile widziane, zainteresowania AI

To oferujemy:

  • Umowa o pracę/zlecenie/B2B
  • Pełny etat
  • Praca hybrydowa, szczegóły dogadamy
  • Nieustanny rozwój
  • Miłych ludzi wokół, Życzliwych i Uśmiechniętych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia,
  • Dostęp do narzędzi ułatwiających pracę
  • Pełne wsparcie zespołu, który naprawdę lubi swoją pracę,
  • BONUS roczny w zależności od stażu u nas.
10 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

8 300 PLN

Brutto miesięcznie - UoP