• Wszystkie ofertyŁódźSprzedażSprzedaż B2BAsystent Managera Sprzedaży w agencji rekrutacyjnej (1/2 etatu)
    Asystent Managera Sprzedaży w agencji rekrutacyjnej (1/2 etatu)
    Sprzedaż
    Creative Ideas Sp. z o.o.

    Łódź
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    cold calling

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Cześć! Szukamy Asystenta Sprzedaży do agencji rekrutacyjnej

    Osobno szukamy też doświadczonego przedstawiciela z branży HR!

    Lubisz rozmawiać z ludźmi? Masz dar rzucania argumentami, które rozkochują w Tobie ludzi?

    Lubisz pracować z domu lub z plaży na drugim końcu świata?

    Chcesz zdobyć doświadczenie w branży HR?

    Jesteś studentem i potrafisz się zorganizować między zajęciami? b2b też będzie ok

    𝐀𝐬𝐲𝐬𝐭𝐞𝐧𝐭 𝐌𝐚𝐧𝐚𝐠𝐞𝐫𝐚 𝐒𝐩𝐫𝐳𝐞𝐝𝐚𝐳̇𝐲 w agencji rekrutacyjnej

    Co będziesz robić na co dzień:

    • umawiać spotkania Managerowi Sprzedaży
    • kontaktować się telefonicznie, mailowo i przez LinkedIn z klientami (HR Managerowie)
    • analizować aktualne procesy rekrutacyjne na rynku pracy i poszukiwać nowych klientów
    • pracować 4h dziennie w elastyczny trybie

    Od Ciebie:

    • kreatywność
    • doświadczenie w skutecznej sprzedaży online lub umawianiu spotkań sprzedażowych
    • status studenta
    • zwinność w działaniu na wielu projektach
    • komunikatywność i elokwencja w języku polskim
    • ciekawość branży HR

    Od nas:

    • praca zdalna
    • umowa zlecenie lub b2b
    • elastyczne godziny pracy
    • praca na pół etatu (do godz 15.00)