• Oferty
  • Wszystkie ofertyKrakówInżynieriaAutomatykaAutomatyk
    Automatyk
    new
    Inżynieria
    Creative Ideas Sp. z o.o.

    Automatyk

    2 463 - 2 697 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    PLC

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Naszym klientem jest firma produkcyjna z okolic Wieliczki.

    Jeśli jesteś pracownikiem naszego klienta, Twoja aplikacja pozostanie tajna.

    • Weryfikacja problemów i usuwanie usterek zarówno ze szczególnym uwzględnieniem układów sterujących (serwa, falowniki, enkodery, układy sterujące)
    • Dokumentacja elektryczna
    • Bieżące wsparcie techniczne produkcji przy wdrażaniu usprawnień;
    • Drobne modyfikacje programów na sterowniki PLC (przy wdrażaniu usprawnień lub w celach poszukiwań źródeł problemów)
    • Czynny udział w realizacji projektów inwestycyjnych w obszarze automatyki dla nowo powstającej instalacji
    • Tworzenie backup’ów sterowników PLC i falowników
    • Odpowiedzialność za stan parku maszynowego, wykonywanie przeglądów oraz dokonywanie napraw i modyfikacji urządzeń
    • Praca w systemie czterobrygadowym (2 dni poranna zmiana, 2 dni nocka, 2 dni wolne - ok 15 dni pracujących)

    Wymagania

    • Doświadczenie jako automatyk
    • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
    • Znajomość sterowników PLC
    • Znajomość sieci ProfiBus, LightBus, Ethernet
    • Język angielski na poziomie dobrym

    Mile widziane

    • Wykształcenie wyższe techniczne - Automatyka i Robotyka, Mechatronika lub pokrewne
    • Doświadczenie w procesie automatyzowania prac ręcznych
    • Umiejętność tworzenia schematów elektrycznych w AutoCAD Electrical, EPLAN lub inne
    • Znajomość sterowników : BECKHOFF, SIGMATEC, SCHLEICHER

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie 9500 - 10400 zł brutto na umowę o pracę
    • prywatna opieka medyczna
    • dofinansowanie posiłków
    • paczki świąteczne
    • dofinansowanie do wakacji dzieci
    • bezpłatny kurs języka angielskiego;
    • grupowe ubezpieczenie

    2 463 - 2 697 USD