• Wszystkie ofertyWrocławFinanseKsięgowośćSpecjalista ds. sprawozdawczości
    Specjalista ds. sprawozdawczości
    new
    Finanse
    Crestt

    Crestt

    2 034 - 2 542 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    prawo bankowe

    Microsoft Office

    sprawozdawczość

    Mile widziane

    SQL

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Cześć!

    Nasz klient, jeden z największych banków w Polsce, poszukuje osób, które zajmą się pracami operacyjnymi i sprawozdawczymi (przygotowanie raportów Monrep, Finrep, sprawozdawczość na GPW). Zadania obejmą również wspieranie zespołu zajmującego się projektem polegającym na wdrażaniu aplikacji sprawozdawczej.

    Lokalizacja: praca hybrydowa (Warszawa lub Wrocław - wymiar hybrydy do ustalenia)

    Widełki:

    Uop: 8- 10 000 brutto/msc

    B2B: 75-95/h netto + vat (12 800 - 15 200 netto plus VAT/ msc)

    Zakres obowiązków:

    ·      dbanie o terminowe i rzetelne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków sprawozdawczych

    ·      stosowania wszystkich przepisów wewnętrznych i zewnętrznych dotyczących sprawozdawczości regulacyjnej (NBP, KNF, BFG)

    ·      bieżąca współpraca z jednostkami biznesowymi w ramach realizowanych zadań

    ·      analiza danych finansowych pod kątem ich poprawności i zgodności z aktualnie obowiązującymi przepisami

    ·      odpowiedzialność za przygotowanie, uzgadnianie i prezentowanie danych finansowych dla regulatorów w ujęciu jednostkowym oraz skonsolidowanym

    ·      udział w pracach projektowych realizowanych w jednostce

    ·      uczestniczenie w tworzeniu nowych rozwiązań mających na celu optymalizację i automatyzację procesów raportowych

    Wymagania:

    ·      wykształcenie wyższe (preferowane finanse, rachunkowość, kierunki analityczne)

    ·      znajomość Prawa bankowego oraz przepisów regulujących sprawozdawczość sporządzaną na potrzeby NBP, KNF, BFG

    ·      znajomość zasad rachunkowości i raportowania

    ·      odpowiedzialność za powierzone zadania, samodzielność i wykazywanie inicjatywy

    ·      staranność, sumienność, dobra organizacja pracy

    ·      nice2have: podstawy SQL

    Zapraszamy do aplikowania!

    2 034 - 2 542 USD