Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Praktykant/ka w zespole Kontrolingu
new
Finanse
CRIDO

CRIDO
Rodzaj pracy
Praktyka/Staż
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
power point
Mile widziane
Power Bi
Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • wsparcie zespołu kontrolingu w bieżącej pracy, w tym wprowadzanie dokumentów do systemu finansowego, weryfikacja kosztów pod kątem zgodności z budżetem
  • wsparcie zespołu w procesie monitorowania należności oraz prowadzeniu działań windykacyjnych
  • przygotowanie raportów finansowych na potrzeby zespołów biznesowych na podstawie danych zawartych w systemie finansowym, w tym przygotowanie zestawień danych w excelu oraz ich analiza
  • uczestniczenie w procesie zamknięcia miesiąca oraz budżetowania, w tym przygotowanie raportów zarządczych
  • aktualizowanie i analiza danych w raportach Power BI
  • porządkowanie i aktualizacja danych w systemie finansowym
  • realizacja innych zadań związanych z funkcjonowaniem zespołu kontrolingu

Profil kandydata:

  • jesteś studentem/ studentką co najmniej III roku lub absolwentem/ absolwentką kierunku związanego z finansami lub analizą danych biznesowych
  • możesz pracować co najmniej 25 godzin w tygodniu
  • chcesz dowiedzieć się jak pracuje się w kontrolingu i rozwijać się w tym kierunku
  • lubisz pracować z liczbami, danymi finansowymi
  • posiadasz znajomość Excela i Power Pointa na poziomie co najmniej średniozaawansowanym, mile widziana znajomość Power BI
  • lubisz pracować w zespole i zależy Ci na starannym wykonaniu swoich zadań w ustalonym terminie, bo wiesz, że są one częścią większej całości pracy Twojego teamu

Oferujemy:

  • umowę zlecenia
  • elastyczny czas pracy z systemem hybrydowym (minimum 2 dni tygodniowo w biurze, reszta do Twojej decyzji)
  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy (blisko II linii metra)
  • wsparcie buddy’ego i mentora na każdym etapie rozwoju Twojej kariery
  • pracę w środowisku eksperckim (nasze zespoły są wielokrotnie nagradzane, sprawdź za co nas wyróżniają: https://crido.pl/news/#/rewards)
  • szeroką ofertę szkoleń wewnętrznych, w tym kursy z języka angielskiego
  • lubisz sport? U nas wystarczy dobry pomysł i zebranie chętnych, a inicjatywy stają się faktami – chodzimy po górach, jeździmy na nartach, gramy w siatkę, jeździmy na rowerach
  • podstawy też są ważne, więc mamy pakiet benefitów: kafeterię ze zniżkami do sklepów, miejsc kultury itd., pakiet sportowy w Multisport, opiekę w Medicover, Multilife, ubezpieczenie grupowe i owoce też się znajdą :)