Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Sprzedaży
new
Sales
CSRinfo Sp. z o.o.

7 000 - 8 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
CRM
obsługa klienta
sprzedaż B2B
Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż usług doradczych B2B oraz szkoleń CSRinfo
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Budowanie bazy klientów od podstaw oraz ich identyfikacja
  • Wspieranie klientów przez cały proces sprzedażowy
  • Współpraca z Konsultantami w procesie ofertowania i prowadzenia projektu (up-selling/cross-selling)
  • Raportowanie wyników do Menedżera Sprzedaży

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży B2B (głownie klienci korporacyjni)
  • Umiejętność aktywnego pozyskiwania nowego biznesu (klientów)
  • Znajomość metod pozyskania/dotarcia do klienta
  • Doświadczenie w sprzedaży doradczej
  • Samodzielność w działaniu

Mile widziane:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług consultingowych/szkoleniowych
  • Doświadczenie w branży związanej z ochroną środowiska

Oferujemy:

  • Pracę w firmie, której działania konsultingowe od 15 lat wspomagają wdrożenie standardów w przedsiębiorstwie, m.in. budują zasady łańcucha dostaw, edukują dostawców i zakupowców
  • Kompleksowe wdrożenie do działu sprzedaży (szkolenie merytoryczne z tematyki ESG, szkolenie z wykorzystywanych narzędzi oraz aplikacji)
  • Test rozwojowy mocnych stron Gallupa
  • Narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon

Styl pracy:

  • Zespół pracuje w formie zdalnej lub hybrydowej. Posiadamy biuro w centrum Warszawy
  • Współpracę z życzliwym i wspierającym się zespołem ludzi opartym o pracę poprzez wartości
  • Płaska struktura – załatwiamy sprawy szybko, bez zbędnych formalności
  • Kilka razy w roku organizujemy integracje zespołowe, świętujemy rocznice firmowe, Mikołajki i Happy Hours😊
  • Forma współpracy: B2B, przeciętnie 40 h w tygodniu.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami, ale każdy otrzyma informację zwrotną. Rekrutacja obejmuje rozmowę telefoniczną i spotkanie online.

7 000 - 8 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B