• Wszystkie ofertyWrocławDesignGrafikaJunior Graphic Designer
    Junior Graphic Designer
    Design
    Cube GROUP

    Cube GROUP

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Adobe XD

    Adobe Illustrator

    Figma

    Adobe Photoshop

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    TWOJE ZADANIA:

    • Współpraca przy tworzeniu koncepcji i materiałów kreatywnych dla kampanii digital marketingowych, social media, ATL;
    • Wsparcie przy tworzeniu landing page’y i stron internetowych;
    • Projektowanie kreacji reklamowych (display i mailingi, SM);
    •  Przygotowywanie profesjonalnych prezentacji.

    SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI…

    • Znasz programy takie jak Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, XD) oraz Figma,
    • Masz przynajmniej rok doświadczenia w obszarze digital design, najlepiej w agencji marketingowej lub dziale marketingu;
    • Potrafisz tworzyć profesjonalne prezentacje w PowerPoint;
    • Wykazujesz inicjatywę, samodzielność i dążenie do rezultatu, bierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania oraz sprawnie rozwiązujesz problemy;
    • Jasno się komunikujesz, stawiasz na otwarty feedback i po prostu lubisz ludzi;
    • Masz poczucie estetyki i śledzisz najnowsze trendy w web designie;
    • Znasz podstawy HTML5 oraz umiesz tworzyć kreacje reklamowe w tym formacie (mile widziane).

    OFERUJEMY:

    • Rozwój u lidera digital marketingu obsługującego TOP marki polskie i międzynarodowe, m.in. z branż: finanse, medyczna, e-commerce.
    • Twój rozwój: na start przechodzisz onboarding z platformą szczegółowo wprowadzającą do firmy i organizacji pracy u nas. Następnie pod okiem doświadczonych specjalistów z naszego działu realizujesz przydzielone zadania Klienckie i na bieżąco dostajesz feedback do nich, stopniowo usamodzielniasz się i dostajesz bardziej złożone oraz samodzielne zadania.
    • Jasne zadania, cele i zasady ewaluacji (min. raz w roku spotkanie ewaluacyjne z przełożonym), w zależności od tempa Twojego wdrożenia i wyników możliwość rozwoju w kierunku Specjalisty.
    • Praca 100% zdalna lub hybrydowa z Warszawy. WARSZAWA – Mokotów Daleko od Mordoru. Dog-friendly office;
    • możliwość elastycznego rozpoczęcia pracy: 8-9.30
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia – umowa o pracę, zlecenie lub B2B
    • benefity: 1 godzina w tygodniu na własny rozwój lub czas z bliskimi (w piątki kończymy wcześniej), Dzień Urodzin oraz Dzień dla Rodziny, opieka medyczna (Enel-Med) i/lub Benefit Multisport i/lub dostęp do platformy MyBenefit.

    Przebieg rekrutacji:

    1. Analiza aplikacji (nasz zespół bardzo uważnie analizuje nadesłane aplikacje. Sprawdzamy dopasowanie kompetencji, doświadczenia i umiejętności do specyfiki zadań i celów).
    2. Wstępna rozmowa telefoniczna z HR o Twoich doświadczeniach i oczekiwaniach
    3. Rozmowa wideo lub stacjonarna z liderami działu i HR (to także czas dla Ciebie – śmiało pytaj nas o wszystkie ważne dla Ciebie kwestie związane z pracą!).
    4. Możliwa dodatkowa rozmowa zapoznawcza z zespołem (opcjonalnie)
    5. Decyzja. Przeanalizujemy otrzymane od Ciebie informacje i poinformujemy Cię o dalszych krokach.
    6. Witaj na pokładzie! Po wspólnej decyzji widzimy się w biurze na Twój pierwszy dzień 🙂