Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Senior Sales Specialist (New Business)
Sales
Cube GROUP

Cube GROUP
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
CRM
Opis stanowiska

TWOJE ZADANIA:

W trakcie okresu próbnego przejdziesz szczegółowy onboarding merytoryczny wdrażający Cię do pracy u nas, po którym będziesz:

  • aktywne pozyskiwać, nawiązywać oraz utrzymywać salesowe i długoterminowe relacje z Klientami out i inboundowymi,
  • realizować plany sprzedażowe na kompleksowe działania digitalowe,
  • realizować działania prospectingowe,
  • realizować procesy cross i up-sellingowe,
  • pracować w CRM i raportować lejki sprzedażowe,
  • analizować dane sprzedażowe, wyciągać z nich wnioski i na ich podstawie optymalizować proces/y sprzedaży
  • przygotowywać oferty oraz prezentacje,
  • reprezentować firmę na konferencjach i eventach branżowych,
  • ciągle poszerzać wiedzę z zakresu performance marketingu.

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI...

  • Posiadasz min. 3-4 letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży w agencji 360 lub w branży IT, rozumiesz specyfikę branży technologicznej oraz szybko zmieniającego się rynku – warunek konieczny;
  • Potrafisz identyfikować i angażować potencjalnych klientów, a także skutecznie wykorzystywać narzędzia prospectingowe;
  • Identyfikujesz i realizujesz możliwości sprzedaży dodatkowej i rozszerzonej - i chętnie nam o tym opowiesz;
  • Znasz systemy CRM, umiesz wykorzystać je efektywnie do zarządzania relacjami z klientami oraz w implementacji nowych rozwiązań CRM;
  • Posiadasz doświadczenie w pracy zorientowanej na KPI, konsekwentnie osiągasz i przekraczasz wyznaczone cele sprzedażowe;
  • Potrafisz zaplanować i przygotowywać proces/y sprzedaży, analizować dane sprzedażowe i dostosować strategie na podstawie uzyskanych wniosków;
  • Wykazujesz inicjatywę, samodzielność i dążenie do rezultatu, bierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania oraz sprawnie rozwiązujesz problemy;
  • Z łatwością nawiązujesz i rozwijasz relacje z Klientami;
  • Jesteś fanem planowania a deadline’y i terminowość to dla Ciebie świętość;
  • Jasno się komunikujesz, stawiasz na otwarty feedback i po prostu lubisz ludzi;

OFERUJEMY:

  • Rozwój u lidera digital marketingu obsługującego TOP marki polskie i międzynarodowe, m.in. z branż: finanse, medyczna, e-commerce.
  • Twój rozwój: na start przechodzisz onboarding z platformą szczegółowo wprowadzającą do firmy i organizacji pracy u nas. Następnie pod okiem doświadczonych specjalistów z naszego działu realizujesz przydzielone zadania Klienckie i na bieżąco dostajesz feedback do nich, stopniowo usamodzielniasz się i dostajesz bardziej złożone oraz samodzielne zadania.
  • Jasne zadania, cele i zasady ewaluacji (min. raz w roku spotkanie ewaluacyjne z przełożonym);
  • Kulturę organizacyjną skoncentrowaną na rozwoju, innowacji i osiąganiu wyników;
  • System premiowy zależny od wyników;
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi sprzedażowych;
  • Praca 100% zdalna lub hybrydowa. WARSZAWA – Mokotów Daleko od Mordoru. Dog-friendly office;
  • Możliwość elastycznego rozpoczęcia pracy: 8:00-9.30;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia – umowa o pracę lub B2B;
  • Benefity: 1 godzina w tygodniu na własny rozwój lub czas z bliskimi (w piątki kończymy wcześniej), Dzień Urodzin oraz Dzień dla Rodziny, opieka medyczna (Enel-Med) i/lub Benefit Multisport i/lub dostęp do platformy MyBenefit.

Przebieg rekrutacji:

  1. Analiza aplikacji (nasz zespół bardzo uważnie analizuje nadesłane aplikacje. Sprawdzamy dopasowanie kompetencji, doświadczenia i umiejętności do specyfiki zadań i celów).
  2. Wstępna rozmowa telefoniczna z HR o Twoich doświadczeniach i oczekiwaniach
  3. Rozmowa wideo z liderami działu i HR (to także czas dla Ciebie - śmiało pytaj nas o wszystkie ważne dla Ciebie kwestie związane z pracą!).
  4. Możliwa dodatkowa rozmowa zapoznawcza z zespołem (opcjonalnie)
  5. Decyzja. Przeanalizujemy otrzymane od Ciebie informacje i poinformujemy Cię o dalszych krokach.
  6. Witaj na pokładzie! Po wspólnej decyzji widzimy się w biurze na Twój pierwszy dzień :)