• Oferty
  • Wszystkie ofertyLubońLogistykaKierowcaKierowca / Dostawca
    Kierowca / Dostawca
    new
    Logistyka
    Cukiernia Pawlova

    Luboń
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy
    multitasking
    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Cukiernia Pawlova w Luboniu poszukuje DODATKOWEGO Kierowcy/ Dostawcy!

    Marzysz o pracy w miejscu, które jest prawdziwym rajem dla miłośników słodkości?

    Cukiernia Pawlova, należąca do mistrza świata w cukiernictwie Pawła Mieszały, poszukuje pełnej pasji osoby, która dołączy do naszego zespołu i zadba o terminowe dostarczanie produktów.

    Kim jesteśmy?

    Cukiernia Pawlova działa na rynku od 9 lat i szybko zyskała rzeszę wiernych fanów. Każdego dnia tworzymy tu małe dzieła sztuki cukierniczej, które zachwycają smakiem i wyglądem. Nasze wyroby to efekt pasji i wieloletniego doświadczenia Pawła Mieszały, który swoją wiedzą i talentem zdobył uznanie na całym świecie.

    Dołącz do nas, jeśli:

    • Masz prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów.
    • Jesteś dobrze zorganizowany i punktualny
    • Lubisz kontakt z ludźmi i potrafisz budować relacje z klientami.
    • Jesteś osobą komunikatywną, uśmiechniętą i zaangażowaną w swoją pracę.
    • Jesteś dyspozycyjny/a od poniedziałku do soboty między 6 a 14

    Co oferujemy?

    • Pracę w renomowanej cukierni, której wyroby zachwycają klientów od lat.
    • Przyjazną atmosferę w zgranym i kreatywnym zespole.
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju zawodowego.

    Jeśli chcesz być częścią miejsca, gdzie słodycze to prawdziwa sztuka, wyślij swoje CV i dołącz do zespołu Cukierni Pawlova!