• Wszystkie ofertyLubońHoReCaGastronomiaSpecjalista ds. Obsługi Klienta
    Specjalista ds. Obsługi Klienta
    new
    HoReCa
    Cukiernia Pawlova

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja
    dobra organizacja pracy
    multitasking
    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Cukiernia Pawlova w Luboniu poszukuje Specjalisty ds. Obsługi Klienta!

    Marzysz o pracy w miejscu, które jest prawdziwym rajem dla miłośników słodkości?

    Cukiernia Pawlova, należąca do mistrza świata w cukiernictwie Pawła Mieszały, poszukuje pełnej pasji osoby, która dołączy do naszego zespołu i zadba o wyjątkową obsługę naszych klientów.

    Kim jesteśmy?

    Cukiernia Pawlova działa na rynku od 9 lat i szybko zyskała rzeszę wiernych fanów. Każdego dnia tworzymy tu małe dzieła sztuki cukierniczej, które zachwycają smakiem i wyglądem. Nasze wyroby to efekt pasji i wieloletniego doświadczenia Pawła Mieszały, który swoją wiedzą i talentem zdobył uznanie na całym świecie.

    Dołącz do nas, jeśli:

    • Masz/chcesz zdobyć doświadczenie w obsłudze klienta i potrafisz zapewnić najwyższy poziom usług.
    • Pasjonujesz się cukiernictwem i chcesz pracować w miejscu, gdzie każdy dzień to spotkanie z doskonałością.
    • Lubisz pracować z ludźmi i budować relacje z klientami.
    • Jesteś osobą komunikatywną, uśmiechniętą i zaangażowaną w swoją pracę.
    • Jesteś dyspozycyjny/a od poniedziałku do piątku

    Co oferujemy?

    • Pracę w renomowanej cukierni, której wyroby zachwycają klientów od lat.
    • Możliwość współpracy z mistrzem świata w cukiernictwie i uczenia się od najlepszych.
    • Przyjazną atmosferę w zgranym i kreatywnym zespole.
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju zawodowego.

    Jeśli chcesz być częścią miejsca, gdzie słodycze to prawdziwa sztuka, a obsługa klienta to sztuka jeszcze większa, wyślij swoje CV i dołącz do zespołu Cukierni Pawlova!