Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Communications Manager
new
Marketing
Currency One SA

Poznań
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
skuteczna komunikacja
kreatywność
copywriting
social media
odpowiedzialność
pr
pomysłowość
Opis stanowiska

W Currency One przetwarzamy tysiące operacji na minutę i realizujemy transakcje na setki milionów złotych miesięcznie. Dzięki nowoczesnej technologii, naszej pasji i zaangażowaniu od ponad 13 lat budujemy serwisy tak, aby były proste w obsłudze, działały niezawodnie i bezpiecznie.

Stworzyliśmy pierwsze w Polsce serwisy wymiany walut: Walutomat - największą platformę wymiany walut w Polsce oraz najdłużej działający kantor internetowy - InternetowyKantor.pl. i nadal kształtujemy tę branżę. Zaufało nam ponad 1 milion klientów, którzy miesięcznie wymieniają setki milionów euro, dolarów, funtów, franków i wielu innych walut. Priorytetem naszej firmy jest wygodny i bezpieczny dostęp do usług finansowych dla każdego. Dużą wagę przywiązujemy do relacji między współpracownikami. Pozytywne nastawienie i przyjazne relacje są kluczem do naszych sukcesów. Według raportu firmy Antal Currency One zajęło drugie miejsce spośród najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce w kategorii Internet, New Media i E-commerce.

Czym będziesz się zajmować?

  • Planowaniem, tworzeniem i wdrażaniem działań z zakresu PR, komunikacji i promocji brandów i spółki
  • Prowadzeniem relacji z mediami, utrzymywaniem pozytywnych relacji z dziennikarzami
  • Redagowaniem informacji prasowych, tekstów i komunikatów
  • Realizacją i koordynowaniem projektów PR, organizacja konferencji prasowych i innych wydarzeń specjalnych
  • Realizacją działań content marketingowych w ramach kanałów własnych i płatnych - tworzenie i dystrybucja artykułów, komunikatów, informacji, tekstów
  • Prowadzeniem komunikacji wewnętrznej
  • Organizowaniem konkursów i inicjatyw dla pracowników
  • Dbaniem o wizerunek pracodawcy na zewnątrz
  • Nadzór nad kanałami social media brandów i spółki
  • Redagowaniem i aktualizacją treści na strony internetowe spółki i serwisów
  • Zarządzaniem komunikacją kryzysową
  • Organizacją eventów wewnętrznych
  • Współpracą z influencerami, vlogerami, blogerami

Czego wymagamy?

  • Minimum 4-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku - preferowana branża finansowa lub technologiczna
  • Lekkiego pióra, szybkiego pisania tekstów i komunikatów
  • Doświadczenia w sytuacjach kryzysowych
  • Znajomości kanałów social media (Linkedin, Facebook, Instagram, YouTube)
  • Kreatywności i samodzielnej organizacji pracy
  • Odpowiedzialności za powierzone zadania, zaangażowania
  • Znajomości języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość Canvy
  • Umiejętność montażu wideo
  • Znajomość systemu reklamowego Meta

Co oferujemy?

  • Okazję współpracy z jednym z największych serwisów wymiany walut i przelewów międzynarodowych online w Polsce
  • Możliwość udziału w szkoleniach i konferencjach w ramach budżetu edukacyjnego
  • Możliwość pracy przy użyciu najnowszych technologii i narzędzi
  • Dofinansowanie aktywności sportowej np. biegów czy karty Multisport,
  • Prywatną opiekę medyczną Lux Med,
  • Zajęcia z języka angielskiego wliczone do godzin pracy,
  • Relaksujące masaże co drugi czwartek, świeże owoce w tygodniu, wspólne wyjazdy i spotkania integracyjne,
  • Komfortowe biuro w centrum miasta z niesamowitym widokiem na Katedrę i Wartę
  • Pracę stacjonarną w biurze