Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Senior Content Marketing Specialist
new
Marketing
Currency One SA

Poznań
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Lekkie pióro
Content
social media
kreatywność
Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Realizacja działań content marketingowych w ramach kanałów własnych i płatnych – tworzenie i dystrybucja komunikatów, informacji, tekstów, artykułów, poradników zgodnie z zasadami SEO
  • Nadzór i aktualizacja treści na stronach spółki oraz na profilach w mediach społecznościowych
  • Rozwijanie contentu na stronie www, proponowanie rozwiązań mających na celu poprawę doświadczeń użytkownika i zwiększanie widoczności w wyszukiwarkach
  • Analiza trendów oraz proponowanie tematów w zakresie tworzenia treści
  • Zamawianie, redagowanie, korekta treści tworzonych przez copywriterów i ocena zgodności z wytycznymi strategicznymi
  • Ewaluacja wskaźników sukcesu treści za pomocą narzędzi takich jak np. GA, Senuto
  • Współpraca z Brand Designerami w celu tworzenia grafik, infografik
  • Publikacja treści za pomocą CMS (Wordpress)
  • Wyszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z influencerami, blogerami, copywriterami i innymi twórcami treści
  • Planowanie harmonogramu, współtworzenie koncepcji i tematów oraz postprodukcja nagrań podcastu audio i wideo
  • Publikacja podcastu, analiza statystyk i monitorowanie trendów

Nasze wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku – preferowana branża finansowa lub technologiczna
  • lekkie pióro, szybkie pisanie tekstów i komunikatów
  • znajomość kanałów social media (Linkedin, Facebook, Instagram, YouTube)
  • znajomość podstawowych zasad SEO i wiedza, jak je stosować w praktyce
  • znajomość narzędzi SEO np. Senuto, Keywords Planner
  • kreatywność i samodzielna organizacja pracy
  • odpowiedzialność za powierzone zadania, zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego

Co oferujemy?

  • Okazję współpracy z jednym z największych serwisów wymiany walut i przelewów międzynarodowych online w Polsce
  • Możliwość udziału w szkoleniach i konferencjach w ramach budżetu edukacyjnego
  • Możliwość pracy przy użyciu najnowszych technologii i narzędzi
  • Dofinansowanie aktywności sportowej np. biegów czy karty Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną Lux Med
  • Zajęcia z języka angielskiego w godzinach pracy,
  • Relaksujące masaże co drugi tydzień, świeże owoce w tygodniu, wspólne wyjazdy i spotkania integracyjne,
  • Pracę stacjonarną w komfortowym biurze w centrum miasta z niesamowitym widokiem na Katedrę i Wartę
  • Miejsce parkingowe na samochód lub rower (prysznic na terenie biura)