Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

UX/UI Designer (mobile)
Design
Currency One SA

Poznań
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Figma
badania
makiety
dobra organizacja pracy
kreatywność
strategiczne myślenie
Opis stanowiska

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Generowanie pomysłów, eksplorowanie i przekazywanie decyzji i koncepcji projektowych
  • Tworzenie makiet i prototypów aplikacji mobilnych i webowych
  • Prowadzenie warsztatów kreatywnych
  • Projektowanie procesów
  • Ścisła współpraca z interesariuszami
  • Tworzenie i rozwój design systemu
  • Przeprowadzanie badań, analiz i testów z użytkownikami
  • Promowanie podejścia UCD w organizacji
  • Prowadzenie projektu z uwzględnieniem procesu projektowego
  • Proponowanie rozwiązań w oparciu o potrzeby biznesowe i użytkowników

Czego wymagamy?

  • Minimum 4 lata doświadczenia UX/UI, potwierdzone portfolio zrealizowanych projektów w tym potwierdzone projekty mobilne
  • Znajomość zasad projektowania UX/UI w aplikacjach mobilnych
  • Bardzo dobra znajomość Figmy, Miro
  • Odwaga w zadawaniu pytań i podważaniu rozwiązań
  • Umiejętność uzasadnienia swoich decyzji projektowych
  • Umiejętność prowadzenia badań użytkowników i analizy potrzeb użytkowników
  • Kreatywność, znajomość trendów oraz wyczucie estetyki
  • Dobra organizacja pracy
  • Chęci rozwoju i doskonalenia swojego warsztatu
  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych: empatia, relacyjność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, strategiczne myślenie

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży usług bankowych/finansowych
  • Doświadczenie we współpracy z analitykiem biznesowym
  • Umiejętność interpretowania danych i wyciągania wniosków
  • Umiejętności analizy biznesowej i strategii produktowej
  • Znajomość Google Analytics 4

Na co możesz liczyć z naszej strony?

  • Współpraca z jednym z największych serwisów wymiany walut i transferów międzynarodowych online w Polsce
  • Możliwość udziału w szkoleniach i konferencjach w ramach budżetu edukacyjnego
  • Możliwość pracy przy użyciu najnowszych technologii i narzędzi
  • Praca stacjonarna w biurze
  • Dofinansowanie aktywności sportowej np. biegów czy karty Multisport
  • Prywatna opieka medyczna Lux Med
  • Zajęcia z języka angielskiego wliczone do godzin pracy
  • Relaksujące masaże co drugi czwartek, świeże owoce w tygodniu, wspólne wyjazdy i spotkania integracyjne
  • Biuro w centrum miasta z niesamowitym widokiem na Katedrę i Wartę
  • Dostęp do bogatej biblioteczki firmowej z książkami, nie tylko IT
  • Platforma wellbeingowa z możliwością psychoterapii online