Oferty
Copywriter
Marketing

Copywriter

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

copywriting

reklamy

kreatywność

język angielski

Opis stanowiska

Cut the bullshit. Cut the conventions. Jesteśmy Cut The Mustard. Od 2016 tworzymy komunikację 360° napędzaną digitalem. Od kompleksowych platform kreatywnych — po działania aktywacyjne: nasze pomysły pomagają klientom przełamywać schematy. Wierzymy, że to właśnie trafione strategie, kreatywne idee oraz nowoczesny design są w stanie wybić markę z tłumu.

Szukamy człowieka od słów — copywritera, który nie boi się nowoczesnej komunikacji 360 – od TVC, przez social media i influ, aż po eventy.

Czym będziesz się zajmować?

  • tworzeniem konceptów kreatywnych, haseł, skryptów i contentu,
  • współtworzeniem prezentacji kampanijnych i przetargowych oraz prezentowaniem ich przed klientami,
  • wymyślaniem aktywacji i przygotowaniem bieżącej komunikacji na social media,
  • śledzeniem trendów i szukaniem jeszcze lepszych sposobów na komunikację.

Dogadamy się jeśli:

  • wiesz, jak dowozić projekty samodzielnie i w teamie,
  • potrafisz w insighty i idee kreatywne,
  • wiesz jak przełożyć je na kreacje w różnych touchpointach,
  • masz trafione pomysły i portfolio, które to potwierdza,
  • mówisz i piszesz po angielsku na wysokim poziomie,
  • to Ty tłumaczysz innym co to tik-tok, discord i jak się pisze prompty.

W CUT THE MUSTARD znajdziesz:

  • stabilne warunki zatrudnienia (B2B lub UoP)
  • pracę dla topowych marek (zarówno polskich, jak i globalnych),
  • pracę w systemie hybrydowym (3 dni zdalnie/2 dni w biurze),
  • dodatkową opiekę medyczną po okresie próbnym

Jeżeli odnajdujesz się w opisie osoby, której szukamy — kliknij “aplikuj” — i wyślij nam swoje folio, cv i kilka słów o sobie. Jeśli masz team partnera i razem szukacie nowego miejsca pracy – pisz śmiało!