Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Content Manager
Marketing
Cyberlift P.S.A.

Warszawa
6 000 PLNBrutto miesięcznie - Dowolna
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
copywriting
content management
Digital Content Strategy
Training Materials
Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie treści do szkoleń z zakresu świadomości bezpieczeństwa.
  • Tworzenie i zarządzanie treściami na stronie firmowej.
  • Opracowywanie treści newsletterów dla klientów i partnerów.
  • Prowadzenie i aktualizacja bloga na LinkedIn.

Wymagania

  • Doskonała znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie.
  • Doświadczenie w pisaniu i tworzeniu treści, w tym blogów, newsletterów, materiałów szkoleniowych oraz innych form komunikacji cyfrowej.
  • Kreatywność i zdolność do myślenia konceptualnego.
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.
  • Znajomość tematyki szkoleń z zakresu świadomości bezpieczeństwa będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Praca zdalna.
  • Szkolenia i rozwój zawodowy.
  • Benefity

O nas

Cyberlift (https://cyberlift.ai/) to innowacyjna firma SaaS, która rewolucjonizuje branżę zarządzania ryzykiem związanym z czynnikiem ludzkim w cyberbezpieczeństwie. Nasza platforma oferuje zaawansowane rozwiązania, umożliwiające przedsiębiorstwom identyfikację, analizę i minimalizację ryzyka ludzkiego. Dzięki naszym technologiom, firmy mogą skuteczniej chronić swoje zasoby, poprawiać bezpieczeństwo operacyjne i zwiększać efektywność swoich zespołów.

6 000 PLN

Brutto miesięcznie - Dowolna