Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Sales Manager
new
Sales
Cyberlift P.S.A.

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
Sales
Angielski
komunikatywność
multitasking
sprzedaż
saas
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie Nowych Klientów: Aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów, wykorzystując przede wszystkim metody bezpośredniego kontaktu takie jak cold mailing, działania na platformie LinkedIn oraz inne narzędzia do komunikacji online.
  • Prezentacje i Demonstracje Produktu: Organizowanie i prowadzenie prezentacji oraz demonstracji produktu dla potencjalnych i obecnych klientów. Wyjaśnianie korzyści i cech różnicujących platformy zarządzania ryzykiem ludzkim, jak również dostosowywanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta.
  • Zarządzanie Relacjami z Klientami: Utrzymywanie i rozwijanie trwałych relacji z istniejącymi klientami. Regularne przeprowadzanie spotkań oraz rozmów telefonicznych w celu zrozumienia ich potrzeb i oczekiwań. Zapewnianie wysokiej jakości obsługi klienta i wsparcia po sprzedaży.
  • Negocjacje i Umowy: Prowadzenie negocjacji handlowych oraz finalizowanie umów sprzedaży. Zapewnianie zgodności warunków umów z polityką firmy.

Nasze wymagania

  • Doskonała znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B 3 lata+, najlepiej w branży IT/SaaS.
  • Posiadanie doświadczenia w pracy w dziedzinie cyberbezpieczeństwa będzie dodatkowym atutem.
  • Zdolności negocjacyjne i umiejętność budowania relacji z klientami.
  • Proaktywne podejście i umiejętności analityczne.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.
  • Praca zdalna.
  • Szkolenia i rozwój zawodowy.
  • Benefity

O nas

Cyberlift (https://cyberlift.ai/) to innowacyjna firma SaaS, która rewolucjonizuje branżę zarządzania ryzykiem związanym z czynnikiem ludzkim w cyberbezpieczeństwie. Nasza platforma oferuje zaawansowane rozwiązania, umożliwiające przedsiębiorstwom identyfikację, analizę i minimalizację ryzyka ludzkiego. Dzięki naszym technologiom, firmy mogą skuteczniej chronić swoje zasoby, poprawiać bezpieczeństwo operacyjne i zwiększać efektywność swoich zespołów.