Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Tax Specialist
new
Finanse
Cyclad

Cyclad
Kraków
11 000 - 16 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
VAT
tax
account manager
Angielski
Opis stanowiska

W Cyclad współpracujemy z międzynarodowymi firmami i wspieramy je w zatrudnianiu najlepszych talentów w całej Europie.

Naszym partnerem w tej rekrutacji jest globalna firma produkcyjna oferująca nowoczesne rozwiązania.

Osoba na stanowisku Tax Specialist będzie będzie pracowała w Krakowie. Specjalista podatkowy będzie odpowiedzialny za przygotowanie/przesłanie dokładnych i terminowych sprawozdań w zakresie ustawowych sprawozdań finansowych, podatków bezpośrednich i pośrednich oraz innych sprawozdań regulacyjnych. W stosownych przypadkach będzie wspierał proces audytu zewnętrznego.

Informacje o projekcie:

  • Rodzaj projektu: podatki
  • Lokalizacja: Kraków
  • Harmonogram pracy: praca od poniedziałku do piątku (8h), 1 dzień w tygodniu z biura
  • Wymagany język angielski B2/C1
  • Wynagrodzenie: 11000 - 16000 brutto

Zakres projektu:

  • Weryfikacja zeznań podatkowych (bezpośrednich i pośrednich), deklaracji podatkowych i innych wymaganych raportów czy są składane dokładnie i terminowo.
  • Sporządzanie dokładnych sprawozdań finansowych zgodnie z lokalnymi ogólnie przyjętymi zasadami rachunkowości
  • Zarządzanie bieżącymi relacjami z zewnętrznymi konsultantami i doradcami (np. doradcami podatkowymi).
  • Jeśli jest konieczne - zarządzanie procesem audytu zewnętrznego, aby zapewnić, że audyt będzie efektywny pod względem czasu i kosztów.
  • Obliczanie podatku bieżącego i odroczonego zgodnie z polityką rachunkowości firmy (w oparciu o MSSF).
  • Odpowiedzialność za podatki pośrednie, informacje statystyczne i inne informacje finansowe w celu zapewnienia zgodności z lokalnymi przepisami i regulacjami

Wymagania dotyczące kompetencji:

  • Wykształcenie wyższe (licencjat lub magister)
  • Wcześniejsze doświadczenie w podatkach/księgowości
  • Zrozumienie jednego lub więcej z następujących obszarów: sprawozdawczość ustawowa, podatek VAT, podatek dochodowy od osób prawnych, podatki u źródła
  • Zaawansowana umiejętność obsługi MS Excel
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Możliwości rozwoju

11 000 - 16 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP