Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Elektromechanik samochodowy
Inżynieria
CYGAN Sp. z o.o. Spk

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
mechanika samochodowa
naprawy samochodu
praca w zespole
terminowość
dobra organizacja pracy
prawo jazdy kat. B
Opis stanowiska

O nas

Grupa Cygan swoimi korzeniami sięga 1982 roku, kiedy to Władysław Cygan otworzył swój pierwszy warsztat samochodowy w Markach-Strudze. Firma powstała dzięki charyzmie, zaangażowaniu i motoryzacyjnej pasji założyciela, który umiał swoją wizję i optymizm zaszczepić innym.

Od początku wierzyliśmy, że receptą na sukces jest łączenie tradycji i rodzinnej atmosfery z fachowością, uczciwością i szybką obsługą. Jesteśmy przekonani, że tylko całkowicie zadowolony Klient wróci do nas po raz kolejny i poleci nas swoim znajomym. To przekonanie wyznacza nam kierunek i determinuje rozwój.

Obecnie Grupa Cygan skupia 5 Autoryzowanych Stacji:

- Toyota Marki

- Toyota Żerań

- Lexus Warszawa Żerań

- Toyota Poznań Centrum

- Toyota Professional Bemowo

Spółka TMFlota wchodząca w skład Grupy, zajmuje się zarządzaniem flotami, a także krótko i długoterminowym wynajmem aut. W ciągłej sprzedaży mamy ponad 500 samochodów używanych z gwarancją. Każdy z nich przeszedł rygorystyczne, 145 punktowe badanie potwierdzone Certyfikatem Jakości Pewne Auto i objęty jest programem umożliwiającym wymianę na inny do 30 dni od daty zakupu.

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa diagnostyka usterek w samochodach osobowych
  • Samodzielna i sprawna naprawa pojazdów
  • Przeglądy eksploatacyjne
  • Naprawy mechaniczne

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika/elektromechanika samochodowego
  • Dobra znajomość zagadnień mechaniki samochodowej
  • Umiejętność samodzielnej diagnozy i naprawy samochodu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność, odpowiedzialność, terminowość
  • Dobra organizacja pracy oraz dbałość o wysoką jakość napraw
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę
  • Pracę w pełnym wymiarze czasowym w trybie zmianowym.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy.
  • Udział w szkoleniach technicznych.
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju w strukturze firmy.
  • Praca u największego dealera marki Toyota w Polsce.
  • Styczność z najnowszymi technologiami i samochodami klasy Premium.