• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingeCommerceEkspert ds. e-commerce w dziale Digitalizacji Sprzedaży
    Ekspert ds. e-commerce w dziale Digitalizacji Sprzedaży
    new
    Marketing
    Da Grasso Sp. z o. o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    e-commerce
    Angielski
    Google Analytics 4
    Google Ads
    SEO
    Analiza Danych

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Szukamy doświadczonego specjalisty ds. e-commerce, który będzie odpowiedzialny za optymalizację i rozwój naszej strony internetowej. Idealny kandydat to osoba z pasją do sprzedaży online, która potrafi łączyć wiedzę techniczną z umiejętnościami marketingowymi.

    📍Miejsce pracy: Łódź

    Zakres odpowiedzialności:

    • Koordynacja wprowadzania zmian na stronie Da Grasso: będziesz odpowiedzialny za wprowadzanie zmian na stronie we współpracy z działem IT i Marketingiem.
    • Optymalizacja konwersji: Zastosujesz swoje umiejętności w zakresie UX design, aby zwiększyć sprzedaż i poprawić doświadczenia użytkowników na naszej stronie.
    • Współpraca z marketingiem: Będziesz współtworzyć atrakcyjne promocje online, które przyciągną nowych klientów i zwiększą sprzedaż.
    • Współpraca w zakresie SEO/SEM: Będziesz współpracować z działem marketingu, aby zapewnić spójność działań SEO i SEM z ogólną strategią marketingową firmy. Będziesz również odpowiadać za przekazywanie zaleceń dotyczących optymalizacji treści i struktury strony.
    • Analiza danych: Będziesz śledzić kluczowe wskaźniki wydajności (KPI) za pomocą Google Analytics 4, aby podejmować data-driven decisions.
    • Współpraca z dostawcami: Będziesz zarządzał relacjami z dostawcami usług e-commerce.
    • Zwiększanie sprzedaży online: Będziesz odpowiadać za wdrażanie i optymalizację działań sprzedażowych w kanale online, takich jak cross-selling, up-selling oraz personalizacja oferty dla klientów. Na podstawie analizy danych sprzedażowych będziesz identyfikować możliwości zwiększenia przychodów i wprowadzać odpowiednie zmiany w sklepie internetowym.

    Wymagania:

    • Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze e-commerce, w tym optymalizacji konwersji i zarządzania sklepami internetowymi.
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
    • Bardzo dobra znajomość Google Analytics 4, Google Ads, narzędzi do zarządzania treścią (CMS) oraz podstaw SEO.
    • Zdolność do analizowania danych i wyciągania wniosków, które pozwolą na ciągłe doskonalenie strony internetowej.
    • Silne nastawienie na osiąganie celów sprzedażowych. Umiejętność zrozumienia potrzeb klientów i tworzenia rozwiązań, które spełnią ich oczekiwania.
    • Zdolność do myślenia poza schematami i proponowania innowacyjnych rozwiązań.
    • Umiejętność samodzielnego planowania, organizowania i realizowania zadań.
    • Umiejętność jasnej i efektywnej komunikacji zarówno z zespołem, jak i dostawcami.
    • Śledzenie najnowszych trendów w obszarze ecom

    Oferujemy:

    • Kontrakt B2B/umowa o pracę
    • Lekcje j. angielskiego
    • Możliwość pracy zdalnej
    • Pracę w dynamicznym i innowacyjnym środowisku.
    • Benefity (karta Multisport, Medicover, Pizza Day).