• Wszystkie ofertyWrocławSupportFranczyzobiorca sieci pizzerii Da Grasso 🍕
    Franczyzobiorca sieci pizzerii Da Grasso 🍕
    Support
    Da Grasso Sp. z o. o.

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    branża gastronomiczna
    zaangażowanie
    środki własne
    otwartość

    Opis stanowiska

    Da Grasso Sp. z o.o.

    Jesteśmy największą franczyzową siecią pizzerii w Polsce. Kulinarną podróż rozpoczęliśmy w 1996 r. w Łodzi, a po 28 latach w naszym kraju działa już ponad 180 restauracji Da Grasso. Wierzymy, że jedzenie to nie tylko zaspokojenie apetytu, ale również niepowtarzalna okazja do wspólnego spędzania czasu, inspiracji oraz radości płynącej z odkrywania nowych smaków. Chcemy poszerzać grono miłośników pizzy, dlatego każdego dnia pracujemy, aby nasza oferta była dostępna z kolejnych miejscowościach w całym kraju. Jeżeli chcesz stać się częścią Da Grasso koniecznie zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy w naszej sieci. Zapraszamy do składania aplikacji. Do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej!

    Twój zakres obowiązków

    • Szukasz sprawdzonego modelu biznesowego? Chcesz prowadzić własną restaurację, ale boisz się zaczynać od zera?
    • Dołącz do Da Grasso i zrealizuj marzenie o własnej pizzerii!

    Nasze wymagania

    • Wymagamy inwestycji środków własnych - min 300 tys. złotych. Nie musisz mieć doświadczenia w prowadzeniu działalności gospodarczej w branży gastronomicznej. Poszukujemy osób zaangażowanych, otwartych na wiedzę i chętnych do budowania własnej pozycji biznesowej w oparciu wizję rozwoju marki Da Grasso.

    To oferujemy

    • stabilnie działający, sprawdzony biznes;
    • pełne wsparcie przy otwarciu restauracji;
    • analizę potencjału sprzedażowego wybranej lokalizacji;
    • pakiet szkoleń dla Ciebie i Twojego Personelu;
    • narzędzia do sprawnego zarządzania pizzerią;
    • wsparcie marketingowe – ogólnopolskie i lokalne kampanie reklamowe;
    • opiekę fachowców w codziennym działaniu pizzerii;
    • sprawdzone rozwiązania, które wesprą Cię w codziennym prowadzeniu biznesu;
    • narzędzia do sprzedaży online;
    • centralny system zakupów;
    • dostęp do know-how sieci.