• Oferty
  • Wszystkie ofertyŁódźPMProject Manager w dziale IT
    Project Manager w dziale IT
    new
    PM
    Da Grasso Sp. z o. o.

    Łódź
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    PM
    project management
    Angielski
    projekty e-commerce
    analityczne myślenie
    komunikatywność

    Opis stanowiska

    Jesteśmy liderem w branży gastronomicznej. Da Grasso jest największą siecią pizzerii w Polsce, działającą już od ponad 27 lat. Chcemy tę pozycję ugruntować wykorzystując unikalne i innowacyjne rozwiązania technologiczne.

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy doświadczonego Project Managera, który dołączy do naszego zespołu IT i będzie wspierał wdrożenia strategicznych projektów Da Grasso.

    Jako Project Manager, będziesz brał udział w transformacji digitalowej firmy. Będziesz współpracować zarówno z zespołem wewnętrznym, dostawcami oprogramowania jak i naszymi Klientami, aby zapewnić terminową i skuteczną realizację projektów.

    Poszukujemy doświadczonej osoby, która ma już doświadczenie w realizacji średnich i dużych projektów – mile widziane w projekty e-commerce w branży retail/HoReCa.

    Obowiązki:

    • Kompleksowe zarządzanie strategicznym projektem.
    • Tworzenie i zarządzanie harmonogramami projektów oraz śledzenie postępu prac.
    • Komunikacja i współpraca z zespołami, interesariuszami w celu zrozumienia ich potrzeb i wymagań.
    • Zarządzanie zespołami projektowymi, w tym przydzielanie zadań i monitorowanie postępów.
    • Monitorowanie wskaźników projektowych KPIs.
    • Koordynowanie wdrożeniem, zmianami, testowaniem i wdrażaniem platform/ oprogramowania w tym typu (SaaS).
    • Zarządzanie ryzykiem i problemami projektowymi, podejmowanie działań korygujących.
    • Raportowanie statusu i postępów projektu w tym bezpośrednio do zarządu firmy.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami e-commerce, mile widziane w branży retail/restauracyjnej/B2B lub projekty logistyczne i market place.
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
    • Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z klientami.
    • Umiejętność zarządzania zespołem projektowym.
    • Znajomość narzędzi do zarządzania projektami.
    • Doskonałe umiejętności organizacyjne i analityczne.
    • Pozytywne podejście, zdolność do rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.

    Oferujemy:

    • Możliwość udziału w kluczowych projektach zmieniających firmę jak i branżę.
    • Kontrakt B2B/umowa o pracę (do uzgodnienia).
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Pracę w dynamicznym i innowacyjnym środowisku.
    • Elastyczny i hybrydowy czas pracy.
    • Benefity (karta sportowa, opieka medyczna, Pizza Day).

    Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania, chcesz brać udział w przełomowych innowacyjnych projektach, czekamy na Twoje zgłoszenie.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.