• Wszystkie ofertyPoznańInżynieriaElektronikaElektryk w dziale Utrzymania Ruchu i Infrastruktury
    Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu i Infrastruktury
    new
    Inżynieria
    „DAGAT-ECO” sp. z o.o.

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    DTR
    praca na wys. powyżej 3m
    SEP G1 do 1 kV

    Opis stanowiska

    Opis stanowiska:

    • diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii i usterek maszyn oraz urządzeń technicznych na terenie całego zakładu,
    • remonty maszyn, diagnoza usterek i awarii maszyn,
    • naprawy, montaż, przeglądy instalacji i rozdzielni elektrycznych, stanowisk oświetleniowych,
    • naprawa elektronarzędzi,
    • dbałość o ciągłość procesu produkcyjnego poprzez regularne i terminowe przeprowadzanie przeglądów,
    • ogólne prace naprawcze z zakresu obszaru utrzymania ruchu,
    • drobne prace mechaniczne,
    • współpraca z operatorami produkcji w zakresie prawidłowej eksploatacji maszyn, napraw i innych interwencji dotyczących sprawności i wydajności maszyn.

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie techniczne kierunkowe (elektryka, elektromechanika, mechatronika),
    • doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku,
    • uprawnienia SEP G1 do 1 kV w zakresie eksploatacji,
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej DTR (schematy elektryczne, rysunek techniczny),
    • posługiwanie się podstawowymi narzędziami warsztatowymi (elektrycznymi i mechanicznymi),
    • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m,
    • zdolność szybkiego reagowania w sytuacjach awaryjnych oraz działanie pod presją czasu,
    • umiejętność pracy w grupie.

    Mile widziane:

    • znajomość podstaw automatyki, podstaw elektroniki,
    • znajomość działania falowników, systemów bezpieczeństwa,
    • znajomość podstaw pneumatyki i hydrauliki.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • pracę w systemie jednozmianowym,
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
    • ubezpieczenie na życie,
    • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich,
    • benefity pracownicze: świadczenia z ZFŚS, system poleceń pracowniczych, owoce, dofinansowanie do zajęć sportowych, spotkania integracyjne.