• Wszystkie ofertyPoznańInżynieriaInneMłodszy Kontroler Jakości
    Młodszy Kontroler Jakości
    new
    Inżynieria
    „DAGAT-ECO” sp. z o.o.

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    rysunek techniczny
    Ms office

    Mile widziane

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Obowiązki:

    • kontrola wymiarowa wyrobów (poręczy po procesie spawania),
    • kontrola jakościowa dostaw (weryfikacja zgodności wymiarów elementów stalowych z dokumentacją techniczną),
    • opracowywanie raportów pomiarowych,
    • wsparcie pracy działów w analizach dotyczących jakości,
    • prowadzenie dokumentacji związanej z kontrolą jakości.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie średnie techniczne,
    • umiejętność czytania rysunku technicznego,
    • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (suwmiarka, miara, mikrometr, itp.),
    • bardzo dobra komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • samodzielność i asertywność,
    • gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym (6-14/14-22),
    • znajomość obsługi pakietu MS Office (głównie Word i Excel),
    • znajomość obsługi ramienia pomiarowego będzie dodatkowym atutem,
    • mile widziane prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
    • przewidywalny grafik pracy,
    • ubezpieczenie na życie,
    • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich,
    • benefity pracownicze: świadczenia z ZFŚS, system poleceń pracowniczych, owoce, dofinansowanie do zajęć sportowych, spotkania integracyjne.