• Oferty
  • Brand Stories
  • Rocket Space

Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Konsultant projektu wdrożenia systemu WMS
new
Logistyka
DataConsult S.A.

Kraków
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Zajmujemy się logistyką wewnętrzną przedsiębiorstw, czyli informatyką wspierającą pracę magazynów klientów. Produkujemy rozwiązania, które dostarczamy. Z naszych systemów WMS: ExpertWMS®, ExpertWMS® 3PL, ExpertWMS® Smart korzysta ponad 270 firm.

Wymagane umiejętności
WMS
ERP
wdrożenia
it
Mile widziane
SQL
Opis stanowiska

Zadania dla Ciebie:

  • wdrażanie systemów informatycznych WMS
  • logistyka magazynowa u klienta:

a)      przygotowywanie analiz przedwdrożeniowych i opracowywanie projektów wdrożeniowych

b)     realizacja prac wdrożeniowych

  • przygotowanie konfiguracji i aktywny udział w uruchomieniu systemu
  • wsparcie klientów na etapie startu produkcyjnego
  • prace z systemami bazodanowymi
  • rozwijanie systemu WMS poprzez projektowanie oraz testowanie dodatkowych rozwiązań

Kogo szukamy:

  • udział w minimum jednym projekcie związanym z wdrożeniem systemu WMS/ERP- warunek konieczny
  • znajomość procesów wewnątrzmagazynowych i realiów pracy magazynów
  • znajomość systemów ERP- od strony użytkownika
  • umiejętność optymalizowania pracy magazynu - tworzenie koncepcji zmian i wprowadzanie ich w życie
  • dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • znajomość baz danych i języka SQL
  • doświadczenie w projektowaniu funkcjonalności lub we wdrażaniu systemów informatycznych (jako kierownik projektu lub kluczowy użytkownik zajmujący się odbiorem finalnych rozwiązań logistycznych)
  • wykształcenie wyższe - preferowani absolwenci kierunków związanych z logistyką, łańcuchem dostaw

Sprawdź czy do siebie pasujemy:

  • dbamy o dobro pracowników: liczy się dla nas Twoje zdrowie i rodzina
  • dajemy dużą swobodę działania i realny wpływ na produkt i rozwiązania
  • ważne jest dla nas pozytywne nastawienie i wysokie PH (poczucie humoru)
  • bardzo ważna jest dla nas pozytywna atmosfera w miejscu pracy, bardzo wysoko oceniana przez naszych pracowników
  • nie pracujemy w środowisku korporacyjnym
  • rozmawiamy ze sobą po polsku, ale liczy się dla nas znajomość każdego języka
  • jesteśmy otwarci na nowe pomysły
  • zdobywamy wiedzę w dwóch wiodących dziedzinach: IT i logistyka
  • realizujemy ciekawe projekty, związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • dbamy o podnoszenie i rozwijanie kompetencji naszych pracowników
  • zapewniamy dostęp do platformy językowej dla Ciebie i osoby towarzyszącej
  • prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport
  • wyjazdy, spotkania i budżety integracyjne
  • przyjazne środowisko pracy, wolne od dress code i "gorących biurek"
  • mamy system premiowania
  • mamy wdrożony program poleceń
  • bezpłatny parking samochodowy i rowerowy
  • zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę (lub inne preferowane formy zatrudnienia)
  • współpracujemy długoterminowo i awansujemy w obszarach działalności firmy
  • u nas współpracujesz z doświadczonymi specjalistami
  • a ponadto: dużo się u nas dzieje, wyzwań nie będzie Ci z nami brakowało