• Wszystkie ofertyKrakówSprzedażSpecjalista ds. sprzedaży (systemy informatyczne)
    Specjalista ds. sprzedaży (systemy informatyczne)
    Sprzedaż
    DataConsult S.A

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż
    skuteczna komunikacja

    Mile widziane

    ERP
    WMS
    it

    Opis stanowiska

    Logistyka to nasza pasja. Pasja, z którą tworzymy nowoczesne systemy WMS i z sukcesem wdrażamy je w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach. Na rynku działamy ponad 19 lat. Mamy przeszło 330 Klientów i ponad 4500 użytkowników naszych produktów. Zrealizowaliśmy ponad 450 udanych projektów. Mamy na swoim koncie prestiżowe nagrody i wyróżnienia , m.in. Fair Play, Brylant Polskiej Gospodarki , Efektywna Firma, Gepard Biznesu oraz Mocna Firma Godna Zaufania . Obecnie szukamy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży. Jeżeli praca z Klientem sprawia Ci satysfakcję, jesteś otwarty na nowe wyzwania, a kulisy i tajniki sprzedaży B2B nie są Ci obce, dołącz do naszego zespołu.

    Twój zakres obowiązków

    • analizowanie potrzeb Klienta i identyfikowanie szans sprzedażowych
    • zarządzanie bieżącą sprzedażą oraz planowanie krótko i długookresowe sprzedaży
    • organizacja i prowadzenie prezentacji produktowych u Klienta
    • pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych
    • przygotowanie i dopasowanie ofert handlowych do indywidualnych potrzeb Klienta
    • skuteczna realizacja planów sprzedażowych
    • przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych
    • monitorowanie rynku oraz działań konkurencji
    • współpraca z zespołem marketingu i zespołami projektowymi

    Od kandydatów oczekujemy:

    • minimum 2 letniego doświadczenia w samodzielnej sprzedaży  B2B (w branży IT będzie dodatkowym atutem)
    • doświadczenia w samodzielnym pozyskiwaniu nowych Klientów oraz w budowaniu relacji biznesowych
    • wysokiej umiejętności realizacji celu i domykania sprzedaży
    • praktycznej wiedzy biznesowej i umiejętności jej wykorzystania aby  doradzać w zakresie rozwiązań informatycznych lub/i logistycznych
    • umiejętności analizowania wymagań i potrzeb Klienta
    • asertywności w negocjowaniu warunków handlowych
    • czynnego prawa jazdy kategorii B i gotowości do wyjazdów na terenie kraju

    Mile widziane:

    • doświadczenia w sprzedaży systemów WMS lub ERP

    To oferujemy:

    • bardzo ważna jest dla nas pozytywna atmosfera w miejscu pracy, wysoko oceniana przez naszych pracowników
    • stawiamy na pozytywne nastawienie i wysokie PH (poczucie humoru)
    • dbamy o dobro naszych pracowników: liczy się dla nas Twoje zdrowie i rodzina
    • szanujemy Twój czas, dbając o zachowanie work-life balance
    • nie pracujemy w środowisku korporacyjnym ani nie jest to praca call – center
    • mamy narzędzia i sposoby, które dbają o Twój kręgosłup i kondycję
    • dla każdego pracownika mamy własne, w pełni wyposażone i komfortowe stanowisko pracy
    • pracę bezpośrednio u producenta oprogramowania z realnym wpływem na produkt i rozwiązania
    • zdobywamy wiedzę i realizujemy ciekawe projekty w dwóch wiodących dziedzinach: IT i logistyka
    • stawiamy na rozwój indywidualnie dopasowując go do Twoich kompetencji i wybranego kierunku rozwoju
    • wymieniamy wiedzę specjalistyczną i techniczną w firmie
    • na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia
    • jesteśmy otwarci na nowe pomysły
    • po okresie próbnym możesz okazjonalnie pracować hybrydowo
    • zapewniamy opiekę medyczną w LuxMed
    • zapewniamy aktywność sportową w postaci dofinansowania karty Multisport
    • zapewniamy platformę do nauki języków obcych
    • dbając o integrację organizujemy wyjazdy i mamy budżety integracyjne
    • mamy wdrożony program poleceń pracowniczych
    • a ponadto: Dużo się u nas dzieje, wyzwań nie będzie Ci z nami brakowało