Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Koordynator Utrzymania Ruchu
Inżynieria
Dax Cosmetics

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
komunikatywność
dobra organizacja pracy
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń produkcyjnych i instalacji
  • Koordynacja prac zespołu Technicznego Utrzymania Ruchu
  • Planowanie (harmonogramy) i organizacja przeglądów, remontów, konserwacji maszyn i urządzeń
  • Analiza przyczyn i skutków awarii, kontrola wykonania napraw oraz analiza postojów nieplanowych i podejmowanie działań zapobiegawczych
  • Współpraca z dostawcami, firmami serwisowymi i instytucjami
  • Nadzór i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej
  • Podejmowanie inicjatyw w zakresie optymalizacji/automatyzacji lub obniżania kosztów działalności
  • Współpraca z Dyrektorem ds. Operacyjnych w zagadnieniach inwestycyjnych
  • Stała współpraca z wieloma działami w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne
  • Minimum rok doświadczenia w kierowaniu zespołem utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym (mile widziane FMCG)
  • Wymagane świadectwa kwalifikacyjne: G1, G2
  • Inicjatywa i konsekwencja w planowaniu i osiąganiu celów oraz szybkiego kreowania rozwiązań
  • Umiejętność sprawnej komunikacji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • 20 minut z miasteczka Wilanów mostem południowym