Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Key Account Manager B2B
new
Sales
debesto.com

debesto.com
25 000 - 30 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
sprzedaż B2B
sprzedaż doradcza
angielski C1
Opis stanowiska

Jako Key Account Manager B2B w debesto.com:

  • sprawnie odkrywasz i rozwijasz potrzeby Klientów, aby dostarczyć im korzyści niezbędne do satysfakcjonującego zakupu
  • doskonale rozumiesz czym jest komitet zakupowy w projektach B2B i potrafisz go skutecznie rozpoznać i zakomunikować, aby ułatwić mu zakup
  • pełnisz rolę menedżera projektów kluczowych Klientów – nadzorujesz cały proces ich realizacji, angażując w projekty technologów z debesto i ekspertów z zewnątrz – np. dostawców lub systemodawców
  • angażujesz się w nowe, skomplikowane i nierozpoznane dotąd business case’y- i budujesz na nie powtarzalne, skalowane procesy
  • jesteś mentorem dla młodszych członków teamu
  • pracujesz na wypracowanych procesach i odpowiadasz za ich proaktywne rozwijanie

Nasze wymagania:

  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (C1)
  • masz min. 10 lat doświadczenia w sprzedaży B2B z transakcjami dużej wartości(>50 tyś. USD), poparte sukcesami w pozyskiwaniu i rozwijaniu kluczowych Klientów
  • korzystasz biegle ze SPIN Selling lub innej sprawdzonej metodologii sprzedaży transakcji o dużej wartości
  • masz udokumentowane doświadczenie w przeprowadzaniu projektów ze złożonym komitetem zakupowym
  • posiadasz kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży eksportowej
  • masz sukcesy w zarządzaniu zespołami projektowymi lub sprzedażowymi
  • analizujesz dane i na ich podstawie podejmujesz trafne decyzje
  • akceptujesz min. 6 tygodni onboardingu stacjonarnie (w Oleśnicy), a następnie pracę hybrydową w formacie 3+2 (3 dni z biura + 2 dni home office)

Zrobisz na nas naprawdę duże wrażenie jeżeli:

  • masz duże doświadczenie w pracy z Klientem B2B z USA
  • mówisz natywnie po “amerykańsku”
  • możesz pochwalić się dyplomem z dobrej uczelni

Co oferujemy poza wynagrodzeniem:

  • udział w budowie rosnącej firmy wspartej przez miliony od inwestorów- od początku roku 2023 powiększyliśmy nasz #BestTeam o 12 osób
  • środowisko ludzi jarających się technologią, AI i automatyzacją
  • służbowy laptop, smartfon, autorski system CRM usprawniający i automatyzujący pracę i dowolne narzędzia jakich potrzebujesz do efektywnej pracy
  • elastyczny czas pracy – sam/a wybierasz czas pracy między 6 a 24
  • możliwość korzystania z krótkich nieobecności w trakcie pracy
  • udział w branżowych szkoleniach u największych polskich producentów okien np: Eko-okna, Aluprof
  • dofinansowanie w szkoleniach i kursach, np: First-time Manager by ICAN Institute, Business Development Mastery by IRSM i wiele innych
  • możliwość transferu wewnątrz firmy– historia debesto pokazuje, że takie transfery między działami są u nas powszechne i stanowią nieodłączną część naszej kultury. Dla nas ważne jest to, żebyś czuł/a pasję do tego co robisz.
  • jasno określone możliwości awansu na ścieżce menadżera lub specjalisty- awans nie jest uzależniony od określonych terminów, jak na przykład roczna ocena, tylko od kompetencji i doświadczenia rozumianego jako ilość przeprowadzonych z sukcesem działań sprzedażowych
  • stałe, wysokie wynagrodzenie bez prowizji od wyniku- dlaczego w ten sposób?

Klasyczne wynagrodzenie pensja + prowizja od wyniku prowadzi do konfliktu interesów- zespół sprzedażowy walczy o jak najniższe targety, a firma dąży do osiągania jak najwyższych wyników. W przypadku stałych wynagrodzeń gratyfikacja finansowa jest naturalnym efektem ubocznym osiągania ambitnych celów w ujęciu długoterminowym zamiast klasycznej metody trenowania zespołu sprzedażowego za pomocą “kija i marchewki”.

FAQ

Z kim będę pracować?

Znajdź nasz zespół sprzedażowy na LinkedIn:

Jak wpłynąć na zwiększenie wynagrodzenia skoro nie ma prowizji?

Osiągać awanse na ścieżce kariery, +o których więcej w następnym punkcie. Kwoty wynagrodzenia stałego są uzależnione bezpośrednio od Twojej pozycji na ścieżce kariery.

Jakie będą moje cele sprzedażowe?

Twoje główne cele to osiągnięcie marży na sprzedaży przy wysokiej ocenie satysfakcji Klienta.

Pamiętaj, że jedyną stałą jest to, że wyniki z każdym miesiącem mają być lepsze, i to Ty wspólnie z leaderem wyznaczacie o ile.

Jak wygląda proces wsparcia sprzedaży?

  • Otrzymujesz leady sprzedażowe od działu marketingu oraz wyselekcjonowane przez zespół Presales.
  • Tworzysz zespół z Technologiem, aby razem dopasować optymalne rozwiązanie dla Klienta. To Technolog tworzy ofertę, dzięki czemu Ty możesz w pełni skupić się na Klientach.
  • Korzystasz z pełnego wsparcia działu After Sales, który realizuje zamówienia.
  • Tobie pozostaje dbanie o pozyskanie i utrzymanie Klienta głównie w kwestiach komunikacji i doradztwa.

Jak wygląda onboarding?

Żeby zacząć od mocnego uderzenia, dostaniesz od nas materiały pozwalające Ci na to, aby od pierwszego dnia mieć o czym rozmawiać z pozostałymi członkami sales teamu.

Od pierwszego dnia czeka na Ciebie bardzo dużo samodzielnej pracy i jesteś menadżerem swojego procesu onboardingu, co nie znaczy, że do wszystkiego musisz dojść samemu.

Za najszybsze możliwe osiągnięcie przez Ciebie samodzielności odpowiada:

  • Twój team leader
  • cały zespół debesto- w celach ma Twój sukces w onboardingu
  • przygotowany program szkoleniowy
  • projekty do zrealizowania
  • telefoniczny prospecting do bazy wewnętrznej

Cały onboarding trwa ok. 6 tygodni, i odbywa się wyłącznie w naszym biurze w Oleśnicy.

Co mnie czeka w procesie rekrutacji?

1. Wypełnij formularz na #joindebesto

2. Wypełnij formularz dopasowania do debesto- Gform, który dostaniesz w odpowiedzi.

3. I Video call z leaderem sales teamu- odpowiemy na Twoje pytania.

4. II Video call- zapytamy Cię o informacje brakujące do zaproszenia na Audyt.

5. Refinansowany dwudniowy Audyt – zobacz, jak się u nas czujesz i razem z zespołem debesto oceń ostatecznie, czy warto do nas dołączyć.

25 000 - 30 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B