Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Visual Communications Manager
new
Marketing
debesto.com

debesto.com
11 000 - 14 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
8 000 - 10 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
angielski C1
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonej i pełnej pasji osoby, która przejmie całkowitą odpowiedzialność za obszar komunikacji wizualnej debesto i zadba o jej spójność i atrakcyjność dla klientów, pracowników i dostawców.

Jako Visual Communications Manager w debesto.com:

  • tworzysz, utrzymujesz i egzekwujesz spójny i łatwy w użyciu design system we wszystkich obszarach komunikacji marki
  • projektujesz wizualizacje (w tym treści wideo, grafiki i inne materiały multimedialne), pomagające w prosty intelektualnie sposób wyjaśnić złożone koncepcje i procesy
  • tworzysz warstwę wizualną do treści content marketingowych taką jak infografiki, key visuale, wizualizacje
  • pomagasz w tworzeniu layoutów i elementów graficznych na stronie, oraz zatwierdzasz układy graficzne na stronach internetowych i innych mediach cyfrowych
  • odpowiadasz za wsparcie employer brandingu, projektując gadżety, grafiki cyfrowe i poligrafię
  • współpracujesz z zespołami IT i agencjami marketingowymi w zakresie komunikacji wizualnej
  • opracowujesz materiały wizualne dla potrzeb wewnętrznych (np. materiały szkoleniowe, stopki mailowe)
  • dbasz o ciągłe doskonalenie ofert handlowych, katalogów i materiałów promocyjnych

Dołącz do nas jeżeli:

  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (C1)
  • zarządzałeś/łaś każdym aspektem designu i komunikacji wizualnej organizacji przez co najmniej 2 lata
  • potrafisz badać potrzeby usera- masz na to sprawdzone sposoby briefy, warsztaty, inne narzędzia
  • potrafisz w prosty sposób przekazać obrazem skomplikowane informacje
  • masz doświadczenie w pracy z atomic design system
  • potrafisz udokumentować swój sposób na zarządzanie zasobami graficznymi tak, by były łatwo dostępne dla wszystkich departamentów firmy z poziomu Google Drive, Sharepoint, Wikipedia
  • masz na koncie projekty zakończone sukcesem
  • masz doświadczenie w realizacji poligrafii, gadżetów i outdooru
  • koordynowałeś/łaś projekty z firmami zewnętrznymi pod kątem designu i komunikacji wizualnej, np. filmy, prezentacje, strony www, oraz współpracowałeś/łaś z UX Designerami i działami IT
  • masz na swoim koncie szkolenia i kursy potwierdzone certyfikatami w projektowaniu wizualnym
  • jesteś gotowy/gotowa na min. 6 tygodniowy onboarding stacjonarnie w naszym biurze w Oleśnicy, a po okresie wdrożenia pracę w biurze minimum 3 razy w tygodniu

Zrobisz na nas naprawdę duże wrażenie jeżeli:

  • umiesz projektować w 3D
  • znasz podstawy fotografii i wideo, w tym oświetlenia i kompozycji
  • współpracowałeś/łaś z systemami zarządzania treścią na stronach (CMS), landing pages i platformami do automatyzacji w celu publikacji i zarządzania treściami np. w social media
  • masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektowym, koordynacji prac oraz mentoringu i rozwijaniu młodszych członków zespołu
  • interesujesz się AI i nowymi technologiami i masz doświadczenie w ich wykorzystaniu
  • samodzielnie stworzyłeś/łaś kilka atomic design systemów
  • możesz pochwalić się wykształceniem wyższym na kierunku związanym z projektowaniem graficznym, komunikacją wizualną, mediami cyfrowymi

Co oferujemy poza wynagrodzeniem:

  • udział w budowie firmy będącej najgłośniejszym startupem branży okiennej wspartej milionowymi środkami od inwestorów
  • środowisko ludzi jarających się technologią, AI i automatyzacją
  • elastyczny czas pracy – w przedziale 6.00 – 24.00
  • możliwość korzystania z krótkich nieobecności w trakcie pracy
  • dofinansowanie w szkoleniach i kursach, np: First-time Manager by ICAN Institute, Business Development Mastery by IRSM i wiele innych
  • jasno określone możliwości awansu na ścieżce menadżera lub specjalisty
  • dostęp do firmowej biblioteki z prasą,książkami, ebookami, które polecamy bo (tu uwaga!) przeczytaliśmy 🙂
  • służbowy laptop, smartfon, własny CRM usprawniający i automatyzujący pracę i dowolne narzędzia, jakich potrzebujesz do efektywnej pracy

11 000 - 14 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP

8 000 - 10 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B