• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKsięgowośćTreasurer
    Treasurer
    new
    Finanse
    Decathlon Sp. zo.o.

    Treasurer

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    rachunkowość
    Microsoft Excel
    Wyciaganie wniosków
    Angielski

    Mile widziane

    Pasja sportowa

    Opis stanowiska

    Poszukujemy dynamicznej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko Treasurer (Skarbnik), która dołączy do naszego zespołu i wesprze nas w zarządzaniu finansami firmy.

    Zakres obowiązków:

    • Organizowanie i egzekwowanie płatności wychodzących (krajowych
    • i zagranicznych),
    • Analiza i księgowanie operacji na rachunkach bankowych,
    • Prognozowanie oraz monitorowanie krótko - i długoterminowej płynności
    • Wycena oraz monitorowanie zobowiązań i należności,
    • Realizowanie operacji z zakresu zarządzania płynnością krótko -
    • i długoterminową,
    • Współpraca z bankami,
    • Aktywna współpraca z działami księgowości, controllingu, podatków,
    • Bliska współpraca z Centralą Decathlon oraz spółkami wchodzącymi w skład Grupy dot. rozrachunków (intercompany) i płatności,
    • Aktywna współpraca z innymi jednostkami spółki (dział handlowy, prawny, zrównoważonego rozwoju, e-commerce, produkcyjny).

    Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie w obszarze treasury (do 2 lat),
    • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z rachunkowością,
    • Wyższe wykształcenie z zakresu finansów i rachunkowości, bądź osoba będąca studentem/ką ostatniego roku,
    • Posługiwanie się MS Excel / Google Sheets na poziomie średniozaawansowanym,
    • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2,
    • Odwaga w inicjowaniu działań, szukanie usprawnień i efektywności w swojej pracy,
    • Chęć ciągłego doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego,
    • Orientacja na wyniki i zdolność do skutecznego osiągania celów,
    • Dokładność i wyciąganie wniosków,
    • Komunikatywność,
    • Pasja sportowa.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i atrakcyjny system premiowania,
    • Możliwość pracy w systemie hybrydowym (proces wdrożenia odbywa się stacjonarnie)​,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach największej na świecie sportowej organizacji retailowej,
    • Pracę w firmie, która według Forbesa zajęła 3 miejsce wśród firm retailowych w 2023 roku, w rankingu best employers,
    • Work Sport Balance- godzina na sport w czasie pracy,
    • Prywatną opiekę medyczną i inne benefity,
    • Program Poleceń Pracowniczych,
    • Sportową i wyjątkową atmosferę pracy.

    Jesteś gotów/gotowa, aby dołączyć do naszego zespołu?

    Aplikuj, nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś! A jeśli znasz kogoś, kto sprawdziłby się na tym stanowisku, przekaż link dalej! Dziękuję!