Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Lider Sklepu Stażysta/Liderka Sklepu Stażystka
new
Sales
Decathlon Sp. zo.o.

8 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
elastyczność
doradztwo
dobra organizacja pracy
sprzedaż
komunikatywność
zarządzanie
Mile widziane
Angielski
Opis stanowiska

Czujesz, że stać Cię na więcej, ale nie możesz tego udowodnić? Wyższe stanowiska wymagają bycia dwudziestolatkiem z 10-letnim doświadczeniem? Przyspiesz swoją ścieżkę zawodową!

Dołącz do programu stażowego, który przygotuje Cię do samodzielnego zarządzania sklepem DECATHLON! Połącz pasję z pracą!

Staż będzie odbywać w jednej z wymienionych jednostek:

  • Gdańsk Przymorze,
  • Katowice,
  • Poznań Franowo,
  • Warszawa Ostrobramska,
  • Wrocław Korona,
  • Zielona Góra,
  • Żory.

Będziesz idealnym kandydatem/-tką jeżeli:

  • Pasjonujesz się sportem, jest on częścią Twojego życia;
  • Lubisz podejmować wyzwania, jesteś ambitny/-a i chcesz dynamicznie rozwijać swoją karierę zawodową;
  • Nie wyobrażasz sobie dnia bez kontaktu z ludźmi;
  • Masz za sobą pierwsze doświadczenia w zarządzaniu ludźmi;
  • Masz w sobie nutkę przedsiębiorczości, chcesz pogłębiać swoją wiedzę dotyczącą handlu;
  • Zawsze osiągasz zamierzone cele;
  • Komunikujesz się w języku angielskim w stopniu co najmniej średnim (B1+);
  • Jesteś gotowy/-a do zmiany miejsca zamieszkania (warunek konieczny).

Ramowy Program Stażu:

  • Rola Doradcy Sportowego: Przez pierwsze 2 miesiące Stażu będziesz zapoznawać się z podstawowymi obowiązkami związanymi z obsługą klienta i znajomością produktów. Twoim zadaniem będzie również zapoznanie się z procesami oraz standardami pracy w firmie;
  • Rola Managera Zespołu: Przez kolejne 5 miesiące Stażu będziesz rozwijać swoje umiejętności zarządzania ludźmi, delegowania zadań, motywowania zespołu oraz rozwiązywania codziennych wyzwań operacyjnych. Będziesz pogłębiać swoją praktyczną wiedzę dotyczącą charakterystyki pracy w Decathlon;
  • Rola Lidera Sklepu: Ostatnie 4 miesiące Stażu będą koncentrować się na bezpośredniej współpracy z jednym/-ą z naszych Liderów/-ek Sklepu.Poznasz obowiązki oraz odpowiedzialności Lidera Sklepu uczestnicząc w procesach decyzyjnych, planowaniu oraz koordynowaniu działań sklepu;
  • Zakończenie Stażu: Dzięki kompleksowemu poznaniu charakterystyki pracy na różnych stanowiskach powinieneś/-aś przygotować się do samodzielnego objęcia roli Lidera/-ki Sklepu. Będziesz mógł/-a już brać udział w procesach rekrutacyjnych na stanowiska Liderskie.

To oferujemy:

  • Szybką, dynamiczną ścieżkę, przygotowującą Ciebie do objęcia roli Lidera/-ki Sklepu;
  • Pakiet szkoleń umożliwiających poznanie Twoich przyszłych obowiązków, dzięki którym rozwiniesz się w obszarze umiejętności managerskich oraz przywódczych;
  • Umowę o pracę na czas stażu, wynagrodzenie 8000 zł brutto
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Premię miesięczną;
  • Nieformalną atmosferę i przestrzeń do bycia sobą.

Daj sobie szansę! Aplikuj, nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś!

8 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP