Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Paid Media Specialist
new
Marketing
Decathlon Sp. zo.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
myślenie analityczne
tworzenie strategii
Opis stanowiska

Rolą Paid Social Media Specialist jest zarządzanie wszelkimi procesami i projektami Paid Social Media oraz współtworzenie roadmapy działań i jej realizacja.

Już dziś szukamy osoby chętnej dołaczyć do Naszego zespołu.

Twoja odpowiedzialność:

  • Zarządzanie procesami tworzenia kampanii Paid Social Media i projektami związanymi z kampaniami,
  • Współpraca ze swoimi odpowiednikami w innych krajach, odnośnie optymalizacji kampanii
  • Tworzenie strategii marketplace w ramach swoich odpowiedzialności,
  • Kreowanie i realizowanie roadmapy działań,
  • Analiza raportów związanych z Paid Social Media oraz z działaniem Decathlon.pl
  • Merytoryczne wsparcie i propagowanie dobrych praktyk związanych z SEO.

Nasze oczekiwania:

  • 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku po stronie klienta lub agencji,​
  • Analityczne spojrzenie na działania biznesowe,
  • Umiejętność strategicznego myślenia w perspektywie kilkuletniej,
  • Zorientowanie na tworzenie rozwiązań budujących wartość biznesową,
  • Umiejętność współpracy na poziomie międzynarodowym,
  • Znajomość dobrych praktyk związanych z Paid Social Media,
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów Paid Social Media,
  • Doświadczenie w pracy na dużych budżetach,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B2).

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bądź kontraktu B2B,
  • Pracę zdalną bądź z biura w Warszawie,
  • Możliwość szybkiego rozwoju w strukturze firmy,
  • Pracę w firmie, która według Forbesa zajęła 3 miejsce wśród firm retailowych w 2023 roku, w rankingu Best Employers,
  • Autonomię w działaniu,
  • Szeroki pakiet benefitów,
  • Program poleceń pracowniczych,
  • Sportową i wyjątkową atmosferę pracy.

Jesteś gotów/gotowa, aby dołączyć do naszego zespołu?

Aplikuj, nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś!

A jeśli znasz kogoś, kto sprawdziłby się na tym stanowisku, przekaż link dalej. Dziękuję.