Oferty
Specjalista ds. SEO
Inne

Prądocin
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

SEO

e-commerce

marketing

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Poszukujemy specjalisty ds. SEO do obsługi pod tym względem firmowych sklepów internetowych i działań związanych z pozycjonowaniem. Pasjonata, który wspierałby kompleksowo działania związane ze stałą optymalizacją i pozycjonowaniem. Pracy jest sporo!

Praca stacjonarna lub zdalna na pełny etat przy współpracy bezpośrednio z działem marketingu w ustalonych, stałych godzinach pracy.

Twoimi zadaniami byłyby: kompleksowa opieka nad sklepami i ich stała optymalizacja (on-site i off-site) SEO, planowanie kompleksowej strategii, organizowanie swojej pracy i współpraca z innymi działami w firmie. Będziesz też stale analizował wyniki, monitorował konkurencję i razem z nami działał na rzecz utrzymania pozycji lidera i ekspansji na nowe rynki.

Nasze wymagania to:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • kompleksowa wiedza z zakresu SEO i pozycjonowania,
  • znajomość narzędzi Google i innych do analityki SEO i skutecznego pozycjonowania
  • dobra organizacja własnej pracy,
  • wiedzy dotyczącej kampanii PPC i wykorzystania wiedzy z nich dla SEO.

Odwdzięczymy się:

  • stabilnym zatrudnieniem w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • zatrudnieniem w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjnym wynagrodzenie,
  • dużym wpływem na końcowy kształt swojej pracy,
  • dynamicznym środowiskiem pracy z doskonałymi warunkami do nauki.

Zainteresowany/a? Skontaktuj się z nami. Porozmawiajmy o przyszłym stanowisku, konkretnych narzędziach i możliwościach współpracy. Uzyskaj wszystkie szczegóły dotyczące poszczególnych obowiązków i uzyskaj odpowiedzi na swoje pytania.