Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Inżynier Utrzymania Ruchu
Inżynieria
DECORA S.A.

DECORA S.A.
Środa Wielkopolska
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
prowadzenie inwestycji
AutoCAD
Angielski
wykszt. wyższe techniczne
dokumentacja techniczna
Opis stanowiska

📄Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie negocjacji (zakup nowych maszyn, urządzeń) – w tym kontakt z dostawcami oraz koordynacja całego procesu
  • tworzenie harmonogramów projektów inwestycyjnych, wspieranie procesu tworzenia budżetów oraz planów inwestycyjnych
  • udział w uruchomieniach i szkoleniach nowych maszyn i urządzeń,
  • prowadzenie projektów usprawniających,
  • poszukiwanie i przedstawianie nowych rozwiązań usprawniających maszyny i urządzenia w zakładach produkcyjnych,
  • tworzenie layout ustawienia maszyn wraz z infrastrukturą,
  • tworzenie rysunków technicznych elementów maszyn,
  • zamawianie części zamiennych do maszyn od dostawców zagranicznych,

🤝Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane z zakresu budowy maszyn, automatyki przemysłowej, mechatroniki lub mechaniki,
  • doświadczenie w prowadzeniu inwestycji (wybór dostawców, negocjacje cenowe, wdrożenie nowych maszyn i urządzeń) – warunek kluczowy.
  • doświadczenie w udziale UR w firmie produkcyjnej - warunek konieczny,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn,
  • znajomość AutoCAD,
  • język angielski – poziom komunikatywny w piśmie i mowie min. B2

😀To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie finansowe,
  • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę,
  • kartę Multisport,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,