Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Kontroler Finansowy
new
Finanse
DECORA S.A.

DECORA S.A.
Środa Wielkopolska
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
wykształcenie wyższe
Angielski
SAP
rachunkowość zarządcza
Zdolności analityczne
Microsoft Office
praca w zespole
kontroling
Opis stanowiska

📄Twój zakres obowiązków

  • analiza, weryfikacja i raportowanie danych finansowych od strony produkcyjnej,
  • monitorowanie wykonania budżetu i analizę odchyleń (w tym wyszukiwanie przyczyn wspomnianych oraz rekomendowanie skutecznych rozwiązań),
  • udział w przygotowywaniu budżetów oraz prognoz finansowych,
  • tworzenie kalkulacji istniejących oraz nowych produktów,
  • bieżąca weryfikacja KPI produkcyjnych,
  • analiza i raportowanie danych finansowych w projektach inwestycyjnych,
  • udoskonalanie narzędzi wspomagających codzienną pracę działu oraz innych osób w firmie,
  • sporządzanie raportów finansowych dla Zarządu i Menedżerów Spółki Akcyjnej.

🤝Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki o profilu ekonomicznym),
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku (preferowane w firmie produkcyjno-handlowej),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2),
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • umiejętność obsługi systemu SAP,
  • znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości zarządczej,
  • zdolności analityczne,
  • umiejętność pracy w zespole.