Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Product Manager
new
PM
DECORA S.A.

DECORA S.A.
Środa Wielkopolska
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
zarządzanie projektami
umiejętności analityczne
Wyciąganie wniosków
Angielski
wykończenia wnętrz
praca w zespole
orientacja na wyniki
komunikatywność
Opis stanowiska

Produkt Manager

📄Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i rozwijanie grupy produktowej
  • Współudział w tworzeniu strategii rozwoju produktu i jej egzekucji,
  • Kreowanie i wprowadzanie nowych produktów do sprzedaży oraz wycofywanie starych kolekcji,
  • Analiza technicznych aspektów produktu oraz poszukiwanie alternatywnych rozwiązań,
  • Analiza konkurencji, trendów i proaktywne reagowanie na zmiany rynkowe,
  • Koordynacja realizowanych projektów przy współpracy ze wszystkimi działami firmy,
  • Prowadzenie szkoleń produktowych,
  • Udział w eventach branżowych w kraju i zagranicą.

🤝Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu kategoriami produktów i w pracy nad rozwojem produktów,
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • Silne umiejętności analityczne i zdolność do wyciągania wniosków,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne,
  • Znajomość języka angielskiego (min. poziom B2),
  • Zainteresowanie designem i branżą wykończenia wnętrz,
  • Orientacja na wyniki i umiejętność pracy w zespole.