Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Senior Planner
new
Logistyka
DECORA S.A.

DECORA S.A.
Środa Wielkopolska
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
planowanie produkcji
Angielski
umiejętności analityczne
praca w zespole
komunikatywność
Microsoft Office
Mile widziane
SAP
Power Bi
Power Query
Opis stanowiska

📄Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie planów produkcji długo, średnio i krótkoterminowych
  • Bilansowanie mocy produkcyjnych oraz tworzenie scenariuszy planistycznych
  • Przygotowywanie harmonogramów i monitoring produkcji dla terminowych realizacji zamówień z uwzględnieniem dostępności materiału oraz mocy produkcyjnych
  • Budowanie zapasów w oparciu o założone parametry rotacji oraz service level
  • Identyfikowanie bieżących problemów technicznych/technologicznych wpływających na realizację zleceń
  • Zarządzanie wyrobami /materiałami niskorotującymi oraz materiałami wyprzedażowymi - planowanie działań
  • Współpraca z działami sprzedaży i marketingu, produkcji, technologii oraz działem wdrożeń i rozwoju produktów
  • Udział w projektach logistycznych dotyczących udoskonalania przepływów materiałów w organizacji

🤝Wymagania:

  • Min 2 letnie doświadczenie w obszarze planowania produkcji
  • Znajomość pakietu MS Office w tym przede wszystkim Microsoft Excel
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i komunikatywność
  • Umiejętności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego B2 (komunikatywnie)

👍Mile Widziane

  • Doświadczenie w pracy z System SAP
  • Znajomość Power BI I Power Query