Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. e-Commerce
new
Marketing
DECORA S.A.

DECORA S.A.
Środa Wielkopolska
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
e-commerce
znajomość narzędzi seo
Angielski
realizacja celów
Opis stanowiska

Specjalista ds. e-commerce

📄Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie projektów e-commerce na rynkach europejskich,
  • tworzenie i doskonalanie treści marketingowych (opisy produktów oraz kategorii, hasła promocyjne, oferty i inne),
  • zarządzanie produktami na platformach sprzedażowych (opisy, zdjęcia)
  • przygotowanie kampanii sprzedażowych
  • współpraca z grafikami
  • współpraca z agencją mediową
  • optymalizacja konwersji i koszyka zakupowego.

🤝Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku, związane z procesem sprzedaży oraz działaniami promocyjnymi w Internecie,
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość zagadnień z zakresu e-commerce oraz technik i narzędzi marketingu internetowego,
  • znajomość narzędzi SEO
  • dobrej znajomości języka angielskiego (min. poziom B1)
  • nastawienie na realizację celów,
  • umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i w zespole,
  • rzetelność, punktualność, pozytywne nastawienie.