Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Trade Marketing
new
Marketing
DECORA S.A.

DECORA S.A.
Środa Wielkopolska
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
trade marketing
merchandising
SAP
praca w zespole
dbałość o szczegóły
Angielski
Microsoft Office
Opis stanowiska

Specjalista ds. Trade Marketingu

📄Twój zakres obowiązków:

  • Udział w projektowaniu i wdrażaniu nowych materiałów POS
  • Monitorowanie efektywności i dostosowywanie materiałów w oparciu o ROI
  • Zarządzanie bazą SAP urządzeń (Aktualizacja danych dotyczących urządzeń oraz współpraca z innymi działami w celu zapewnienia spójności informacji)
  • Prowadzenie audytów marketingowych Środków Trwałych
  • Opracowywanie i aktualizacja procedur związanych z materiałami POS
  • Zapewnienie przestrzegania standardów wewnętrznych
  • Przygotowanie i audyt standardów Merchandisingowych
  • Aktualizacja materiałów marketingowych
  • Wdrażanie nowych rozwiązań, współpraca z dostawcami

🤝Nasze Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze trade marketingu lub merchandisingu
  • Bardzo dobrej znajomości systemu SAP
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów wdrożeniowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i dbałość o szczegóły
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, szczególnie MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1