Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Asystent ds. Produktu
new
Sales
DeeZee Sp. z o.o.

Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

DeeZee to polska marka modowa z obuwiem, odzieżą i akcesoriami damskimi. Działamy w e-commerce od 19 lat. Od 2018 roku jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej CCC, lidera rynku obuwniczego w Polsce.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
Opis stanowiska

DeeZee to polska marka z modnym obuwiem i akcesoriami damskimi o ugruntowanej pozycji na rynku. Działamy w e-commerce od 19 lat, a od 2018 roku jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej CCC.

To wyjątkowe miejsce, w którym rozwiniesz swoje umiejętności i pasje.

Lokalizacja: Kraków, ul. Armii Krajowej 25

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie działu produktu w procesie przygotowania i wprowadzenia produktów do sprzedaży
  • Aktualizacja dokumentów produktowych (opisywanie produktów) oraz dbanie o poprawność wyświetlanych na stronie danych
  • Aktualizacja zdjęć produktowych, nadzór na ich poprawnym wyświetlaniem się
  • Udział w planowaniu i przygotowaniu akcji promocyjnych
  • Analiza konkurencji i trendów rynkowych pod względem cen, nowości, bestsellerów, promocji
  • Dbanie o poprawność sporządzonej dokumentacji oraz jej prawidłowy obieg
  • Obserwacja oferty sklepu, nadzorowanie kart produktu
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy (Biuro Obsługi Klienta, Marketing, Studio Fotograficzne, Magazyn)

Nasze wymagania:

  • Dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, umiejętność pracy zespołowej i pozytywne nastawienie
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Dokładność w realizacji zadań
  • Biegła obsługa komputera
  • Zainteresowanie modą i chęć rozwoju w branży obuwniczo - odzieżowej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Opiekę medyczną (LuxMed) oraz dofinansowanie karty sportowej
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Twoich urodzin
  • Jesteśmy pet friendly - zwierzaki są mile widziane w naszym biurze
  • Kupony zniżkowe na zakupy
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym Zespole
  • Pracę w firmie e-commerce o ugruntowanej pozycji na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych, będącej częścią Grupy Kapitałowe CCC
  • Możliwość poznania od wewnątrz jednego z najszybciej rozwijających się sklepów internetowych w Polsce