Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Przedstawiciel Handlowy
new
Sales
Dek Optica Sp. j.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
sprzedaż
komunikatywność
dobra organizacja pracy
Opis stanowiska

Jesteśmy producentem i dystrybutorem opraw okularowych. Jesteśmy obecni na rynku od ponad 40 lat. W tym czasie staliśmy się jednym z liderów na polskim rynku optycznym, a także wprowadziliśmy nasze produkty na niemal 20 rynków międzynarodowych. Jesteśmy regularnym uczestnikiem najważniejszych wydarzeń branżowych na całym świecie. Tworzymy młody zespół, który wyznacza sobie ambitne cele i skutecznie je realizuje.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marek: Odette Lunettes, Genesis, Oliviero Contini i Kelinse Eyewear. W związku z rozwojem projektu dystrybucji opraw poszukujemy kandydatów na stanowisko:

📝💼 Obowiązki:

  • Sprzedaż produktów do zakładów optycznych.
  • Opieka handlowa nad wyznaczonym regionem.
  • Realizacja całego procesu sprzedaży od umówienia spotkań po obsługę posprzedażową.
  • Udział w regionalnych i ogólnopolskich wydarzeniach branżowych – targi i konferencje.
  • Analizowanie rynku i trendów celu jak najlepszego rozwijania oferty firmy.
  • Bieżące raportowanie wyników.

✍️ Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży na stanowisku Przedstawiciel Handlowy lub podobnym – minimum 2 lata.
  • Doświadczenie w sprzedaży oprawek lub innych produktów dla branży optycznej będzie dużym atutem.
  • Własny samochód.
  • Umiejętność budowania trwałych relacji.
  • Zorientowanie na potrzeby klienta.
  • Umiejętność obsługi pakietu Office.
  • Prawo jazy kat. B.

🎁Oferujemy:

  • Szkolenia wdrożeniowe i wsparcie doświadczonego zespołu.
  • Atrakcyjną ofertę produktową o szerokim zakresie cenowym i stylistycznym.
  • Udział w rozwijaniu nowego projektu.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków.
  • Długofalową współpracę w dobrej atmosferze.
  • Umowę B2B.